Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

Animal Flex ma dużo substancji przeciwzapalnych i w tym jego siła,bardziej zda się na takie stany niż na problemy z brakiem mazi.Podstawa leczenia przy tym to zimne okłady by nie doszło do zdegradowania wiązek które uległy kontuzji,całkiem jak przy moim więzadle.Do tego środki przeciwzapalne(flex,D3,Omega3,doraźnie ibuprom) i zmiana treningu na dopompowywanie w ten rejon dużej ilości krwi wraz z tymi substancjami leczniczymi i budulcowymi.Miałem coś takiego 2 lata temu po debiutach,gdy na ujemnym bilansie kcal nie zmieniłem treningu i na(pipi)iałem siłowy,organizm nie ma możliwości zregenerować się i tworzy stany zapalne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Schranz wyleczy kontuzję i dalej będzie robił formę, a jotjot jak był tak będzie ulańcem.

 

U mnie poprawa BF z 25% do 19% z 5% wzrostem mięśni. Po półmaratonie chcę BF 11-13% i będziemy wbijać masę lub trenować na maraton. Waga spadła o 7kg przez 2 miesiące, za mało wpier.dalam, ale lepiej się biega. Za to czuję się o wiele, wiele lepiej.

 

Szybkiego powrotu do formy. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kes napisał:

 

Może inspirował się twoimi filmikami z tego grupowca i przez to tak skończył?

Może być,chciał mnie dogonić w ciężarach ale nie miał techniki i skończył jak skończył.To też powinna być lekcja dla ciebie na przyszłość,by bez wiedzy nie brać się za intensywny trening fizyczny :D

5 godzin temu, JJoker napisał:

Zmieńcie nazwę topicu na "Litwin vs. Reszta forumka".

Jesteś nieobiektywny,ja nawet do Mausa bez zaczepki nie odpisuję :)

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Maus napisał:

Schranz wyleczy kontuzję i dalej będzie robił formę, a jotjot jak był tak będzie ulańcem.

 

U mnie poprawa BF z 25% do 19% z 5% wzrostem mięśni. Po półmaratonie chcę BF 11-13% i będziemy wbijać masę lub trenować na maraton. Waga spadła o 7kg przez 2 miesiące, za mało wpier.dalam, ale lepiej się biega. Za to czuję się o wiele, wiele lepiej.

 

Szybkiego powrotu do formy. 

 

jak mierzyłeś BF? masz w domu wagę czy u dietetyka to robiłeś?

Odnośnik do komentarza

Ja długo leciałem na 4flexie.

Ostatnio flex z olimpu miesięczna kuracja.

W sumie każdy tego typu specyfik pomaga, ale obowiązuje jedna, jedyna zasada: wszystko bierz w podwójnych dawkach. Olewam te podane przez producenta, bo oni je podają z przymrużeniem oka.

Nie dotyczy ludzików z wagą poniżej 75 kg.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...