Skocz do zawartości

Urazy, kontuzje, eliminacja ze sportów..


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, maciucha napisał:

powiedział typ który na koksie zajął przedostatnie miejsce w jakimś konkursie antków z pcimia dolnego wysmarowanych nutellą

nigga plz

11 na 13 w gwoli ścisłości :D I jak już piszemy,jak dotniesz się a wcześniej zmasujesz,by móc zająć jakiekolwiek miejsce to pogadamy,na razie stoisz niżej niż sezonowcy :)

 

1 minutę temu, MAJOCHEY_PL napisał:

Znowu się litwina czepiajo złe ludzie.

Głupie :D

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Litwin81 napisał:

11 na 13 w gwoli ścisłości :D I jak już piszemy,jak dotniesz się a wcześniej zmasujesz,by móc zająć jakiekolwiek miejsce to pogadamy,na razie stoisz niżej niż sezonowcy :)

 

No widzisz i tu się różnimy, bo zajeżdżanie własnego organizmu do granic możliwości, pakowanie się w sterydy, żeby wyjść na jakąś bezsensowną scenę z ogórami i na dodatek z nimi przegrać, to moim zdaniem nie jest najlepszy pomysł, jeśli komuś jest życie i zdrowie miłe. Dziwię się, że dla ciebie to jest powód do jakiejkolwiek dumy.

Zupełnie jak w gimnazjum z ćwierćinteligentami ulungami 'pa mati jak se nie przypalisz palca zapalniczką jak ja, to jesteś pi.zda'

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Plugawy napisał:

To w końcu dobrze te badania wyszły czy nie? XD

Dobrze,jedyny minus że nadal stany zapalne w nodze.

9 minut temu, maciucha napisał:

No widzisz i tu się różnimy, bo zajeżdżanie własnego organizmu do granic możliwości, pakowanie się w sterydy, żeby wyjść na jakąś bezsensowną scenę z ogórami i na dodatek z nimi przegrać, to moim zdaniem nie jest najlepszy pomysł, jeśli komuś jest życie i zdrowie miłe. Dziwię się, że dla ciebie to jest powód do jakiejkolwiek dumy.

Zupełnie jak w gimnazjum z ćwierćinteligentami ulungami 'pa mati jak se nie przypalisz palca zapalniczką jak ja, to jesteś pi.zda'

Raczej brak charakteru,ale fakt w tej materii i postrzeganiu się różnimy.Zawsze jeżeli coś jest twoją pasją to się poświęcasz,no chyba że jesteś typowym leserem i robisz to na pół gwizdka.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Litwin81 napisał:

Dobrze,jedyny minus że nadal stany zapalne w nodze.

Raczej brak charakteru,ale fakt w tej materii i postrzeganiu się różnimy.Zawsze jeżeli coś jest twoją pasją to się poświęcasz,no chyba że jesteś typowym leserem i robisz to na pół gwizdka.

Narkomani też się poświęcają swojej pasji. To są dopiero charaktery! 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, maciucha napisał:

Lek może stać się narkotykiem.

I skoro piszesz, że stosowałeś zasadnie, to przyjmuję że w wieku 30 lat miałeś andropauzę. No niefajna sprawa, współczuję.

Pierwsze słyszę by hormon płciowy stał się narkotykiem,co innego efedryna,opiaty czy jakieś noontropy.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Litwin81 napisał:

Pierwsze słyszę by hormon płciowy stał się narkotykiem,co innego efedryna,opiaty czy jakieś noontropy.

Też pierwsze słyszę. Nie mam pojęcia skąd sobie to wytrzasnąłeś.

Ale takie stany zmniejszonej koncentracji i osłabienia pamięci są typowe dla andropauzy, więc nie mam ci tego za złe.

 

A i oprócz tego efedryna czy noontropy to nie są narkotyki.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, maciucha napisał:

Też pierwsze słyszę. Nie mam pojęcia skąd sobie to wytrzasnąłeś.

Ale takie stany zmniejszonej koncentracji i osłabienia pamięci są typowe dla andropauzy, więc nie mam ci tego za złe.

 

A i oprócz tego efedryna czy noontropy to nie są narkotyki.

Ty serio jesteś na studiach?Środki wymienione przeze mnie są lekami,które mogą uzależniać,teść nie uzależnia więc nie wiem skąd twoje choojowe porównanie.

3 godziny temu, maciucha napisał:

Lek może być narkotykiem.

I skoro piszesz, że stosowałeś zasadnie, to przyjmuję że w wieku 30 lat miałeś andropauzę. No niefajna sprawa, współczuję.

Już ci nawet wkleję o zdanie które mi chodzi,bo widzę że masz problem.Tak namieszałeś że nawet nie wiesz o czym piszesz.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Litwin81 napisał:

Ty serio jesteś na studiach?Środki wymienione przeze mnie są lekami,które mogą uzależniać,teść nie uzależnia więc nie wiem skąd twoje choojowe porównanie.

Już ci nawet wkleję o zdanie które mi chodzi,bo widzę że masz problem.Tak namieszałeś że nawet nie wiesz o czym piszesz.

Ale gdzie ja porównuję testosteron do narkotyku? To, że w twojej główce lek=testosteron, to już nie moja wina.

I kolejną sprawą jest to że nie znasz definicji narkotyku. Nie jest nią bynajmniej 'środki które mogą uzależniać'

 

Weź się doedukuj zanim zaczniesz zgrywać mędrca, bo się tu tylko ośmieszasz. 

Odnośnik do komentarza

Sam to porównałeś i nie wiesz jak z tego wybrnąć :D Napisałem że jak się człowiek poświęca dla pasji zawsze traci na tym zdrowie a ty wyskoczyłeś z porównaniem że narkomanii też się poświęcają,zestawiłeś narkotyk z moim przypadkiem czyli wspomaganiem teścia.Dla ciebie narkotykiem jest udowadnianie że masz rację,mimo iż brniesz w debilne porównania,dla innego cukier a dla jeszcze innego kokaina.

Odnośnik do komentarza

To masz też problem z zestawieniem,bo żeby postawić tezę że ktoś sobie szkodzi to musiałbyś mieć minimum wiedzy,np. kartę jego zdrowia.Narkotyk to cokolwiek nas uzależnia,bo jak pewnie czytałeś regułkę nie ma jednoznacznej definicji.A jak widać ciebie uzależnia odpisywanie mojej osobie,czyli jestem twoim narkotykiem :D

 

Godzinę temu, MichAelis napisał:

Litwin daj lajka, startujacy fanpage

https://www.facebook.com/ilebije/

Dzięki,zayebista stronka :)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Litwin81 napisał:

To masz też problem z zestawieniem,bo żeby postawić tezę że ktoś sobie szkodzi to musiałbyś mieć minimum wiedzy,np. kartę jego zdrowia.Narkotyk to cokolwiek nas uzależnia,bo jak pewnie czytałeś regułkę nie ma jednoznacznej definicji.A jak widać ciebie uzależnia odpisywanie mojej osobie,czyli jestem twoim narkotykiem :D

 

Nie, jemniole.

http://www.druglibrary.org/gh/what_is_a_narcotic.htm

tu masz w miarę łopatologicznie wytłumaczone, mam nadzieję że więcej niż 3 zdania po angielsku po sobie zbytnio cię nie nadwyrężą, andropauza musi robić swoje.

 

a ty jesteś co najwyżej moją dzi.wką, dzięki temu że przybiegasz na każde gwizdnięcie, trochę mniej sie dziś nudziłem w kolejce do myjni i do lekarza :lapka: 

wymóg posiadania karty zdrowia żeby ocenić stan zdrowia narkomana czy gościa schodzącego do 6%BF pozostawiam bez komentarza

ciao

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...