Skocz do zawartości

PS Vita - kupić czy nie? Wszystkie za i przeciw w świetle konkurencji


winner

Rekomendowane odpowiedzi

panowie eksperci, a takie coś ? http://allegro.pl/konsola-sony-ps-vita-wi-fi-zestaw-start-new-w-wa-i4020241793.html i czy konsola PCH-1000 sie różni czymś od PCH-1004 ?

nie sledze ostatnio polskich ofert na vity ale to co wklejasz ma sie nijak do tego co oferowal amazon na swiata bozego narodzenia - nowe bundle vity 3g z 16gb memorka i tearaway i lbo vita szly za 750zl z darmowa przesylka do PL. Dziwie sie czemu tak malo ludzi na forum wtedy to kupowalo, a teraz nagle po 2/3 miesiacach tylu sie obudzilo ze chce vite

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

 Dziwie sie czemu tak malo ludzi na forum wtedy to kupowalo, a teraz nagle po 2/3 miesiacach tylu sie obudzilo ze chce vite

 

Bo na święta mało kto zdołał kupić PS4, a teraz jak już wszyscy którzy chcieli kupić w pierwszym rzucie mają, załapali że combo PS4 + PSV to nie w kij dmuchał...?

Tak tylko zgaduje ;-)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Na swojej PS3 mam dużo klasyków z PS One. Kusi mnie kupno PS Vita aby móc grać w autobusie/łóżku/kiblu w gry takie jak MediEvil, Castlevania, FF Tactivs, Soul Reaver, Harvest Moon: Back to Nature itp.

 

Warto Waszym zdaniem pokusić się o taką inwestycję? Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o odpalanie gier z PSX na PS Vita? A może wystarczy mi PSP? 

Odnośnik do komentarza

W gry 3D z psx'a dośc średnio się gra na psp, ale w taką castlevanie czy harvesta to spoko, btw masz na psp remake FF Tactics, który jest wyborny nazywa się FF Tactics war of the lions

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Na swojej PS3 mam dużo klasyków z PS One. Kusi mnie kupno PS Vita aby móc grać w autobusie/łóżku/kiblu w gry takie jak MediEvil, Castlevania, FF Tactivs, Soul Reaver, Harvest Moon: Back to Nature itp.

 

Warto Waszym zdaniem pokusić się o taką inwestycję? Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o odpalanie gier z PSX na PS Vita? A może wystarczy mi PSP?

 

Do gier z psx wystarczy psp. Pamietam jak odświeżalem trylogie Syphon Filter. Gralo sie świetnie. Tak samo Kula World, Exhumed i Tomb Raider 4 ogrywalem bez problemow. Polecam konsole z wgranym cfw, na ps vita nie zagrasz w gry ktorych nie ma w sklepie.

Odnośnik do komentarza

Jesli do gierek psxowych to tylko psp wystarczy. Wrzucasz combo cfw + duza karta sd i mozna zaladowac wszystko co cie tylko z psxa interesuje. Jak napisali koledzy wyzej - vita naklada w tym temacie duze ograniczenia. Plus dla vity jednak taki, ze mozna sobie tylny panel jako przyciski funkcyjne l2/r2 ustawic i rozdzialka gier etc sie pobawic. Nie probowalem ale mozna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Koledzy potrzebuję porady! Nigdy nie myślałem o kupnie przenośnego sprzęcika  ale ostatnio sporo podróżuję i taka konsolka mogła by się okazać dla mnie czymś naprawdę bezcennym. Zacząłem więc przeglądać jakieś sklepy z grami i serwisy aukcyjne w poszukiwaniu jakiegoś nowego (nie koniecznie) sprzętu. Co kupić i gdzie? Może ktoś podrzuci link do jakiejś ciekawej oferty dzięki i pozdro. 

Odnośnik do komentarza

Przemyśl porządnie opcje Vita vs. 3DS, bo to naprawdę trup, który, według mnie, nigdy się porządnie nie narodził. Wychodził z matki, był już w połowie na świecie, wtedy matka zdechła i wszyscy uciekli, on tak został. Ojciec niby kochał, bo coś tam wyszło, ale pierwsze dziecko przenośne bardziej kochał.

 

Miałem konsolę przez miesiąc i był zdruzgotany tym jak zmarnowano jej potencjał.

Odnośnik do komentarza

tez pytanie jak dlugo (i czy w ogole) chomikowal gry z ps plusa, ktos kto prewencyjnie od poczatku dodawal do koszyka gierki z vity ma za 300-400zl (bo teraz uzywki za tyle chodza) po prostu morze rewelacyjnego grania (mgs2 hd, mgs3 hd, w2048, uncharted golden abyss, killzone mercenary, dragons crown, vlr, freedom wars, gravity rush, lumines, sine mora, velocity x2, olli olli 2, guacamelee, soul sacrifice, muramasa rebirth, txk, geometry wars3, sound shapes itp, itd)

Odnośnik do komentarza

A ja napiszę, że warto. Jest kilka naprawdę mocnych tytułów. Danganronpy to Vitowe mesjasze, chociażby dla nich warto. Masz Personę na kilkadziesiąt minimum godzin. Jest Uncharted bardzo dobry, Killzone, Wipeout. Są dobre tytuły z PS3 takie jak Raymany, Sly. Jest masa ciekawych indorów. Są hdkolekcje jak God of Wary, MGSy, Ratchety, Jaki. Jasne, sprzęt rozwojowy nie jest, ale jak ktoś nigdy nie miał to grania jest na kopy. Poza tym sama Vita to kawał za(pipi)istego sprzętu i nadal robi wrażenie

Odnośnik do komentarza

No więc tak- kupiłem używaną, w bardzo dobrym stanie, za 300 zł. przez olx. głównie w celu grania w klasyki z PsOne. I nie żałuję- konsola spełnia swoje zadanie w 100%, możliwość przypisania przycisków do ekranów dotykowych bardzo ułatwia i urozmaica rozgrywkę w wielu grach. Do tego przebogata biblioteka tytułów z PSP, muzyka z Tune-In.. Za 1000 zł bym się zastanawiał czy warto, ale tańszą używkę w dobrym stanie polecam brać bez zastanowienia. :)

 

Jedyne co mnie denerwuje to możliwość posiadania tylko jednego konta na systemie. ;/

Edytowane przez _White_
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...