Skocz do zawartości

FIFA Street


qb3k

Rekomendowane odpowiedzi

No pograłem trochę i jestem zadowolony. Po demku dostałem to czego oczekiwałem. Z meczu na mecz gra mi się lepiej, na początku był problem załapać tricki i ogólnie wczuć się, ale teraz jest już elegancko. Bałem się, że ta Fifa będzie miała mało z rzeczywistością wspólnego, a tu jest naprawdę super. Pamiętam że piłkarzyki w FS na PS2 to byli nadludzie. Robili rzeczy wyjęte z jakiś kreskówek, przewrotka za przewrotką, niewiarygodne zwody w powietrzu i po chwili wszystko się nudziło. A tutaj jest tak realnie. Grajkom odskakuję czasami piła, no jest po prostu super. Bardzo się ciesze że taka im ta Fifa wyszła :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

 

młodsi gracze nie pamietają ale kiedys EA nie było tak (pipi) pazerne jak dzis i gra na hali była DODATKIEM do Fify "boiskowej" bodajze przy edycji 98

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

byłoby fajnie gdyby dodali to jako tryb do ify 13, tak to jest zdzierstwo

 

 

nawet enginu udoskonalac sie im nie chciało zbytnio

 

 

oczywiscie subiektywna opinia ale irytują mnie takie s koki na kase , w których ea przoduje na rynku.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Mozliwe, ale nie zmienia to faktu, ze to pierwsza FIFA Street, ktora naprawde im sie udala. Po demie i ograniu z kumplami, sam sie zastanawiam, czy nie kupic.

A Ciebie Orson juz sie czytac odechciewa. Street to zupelnie inna gra, inny silnik, zwody, zupelnie inaczej sie odbiera pilke, wiec o jakim skoku na kase znowu (pipi), przecie ta gra nie ma prawie nic wspolnego z FIFA, wiec jak mieliby to zrobic jako dodatek?

Fajnie jakby dali halowke do 12tki, ale na jej silniku jakos sobie tego nie wyobrazam,sam Street bedzie mila odskoczna dla mnie.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

niestety nie posiadam juz mnusów, tak chciałem cie obdarowac nim :confused:

 

 

nie lubię ea, uwazam ich za pazernych zdzierców i lamerów- vide momentum w Fifach, wiem, ze cie to irytuje z jakichs powodów ale nie obchodzi mnie to zupełnie :)

 

 

 

wiedz też , że ea za skąpych kutachów uwaza sestki osób a na momentów klnie nie mniej- you mad?

 

jestes fanbojem EA, ja ich nie lubię po prostu - bo sa komercyjnymi memłasami - ot co :)

 

ps ea to kur.wiarze do tego stopnia, ze kazą sobie płacic za mody zrobioneprzez FANÓW. Każą sobie płacic za nie swoją robotę

 

 

no dosłownie szczyt kurewstwa, to już prostytutki biorą pieniądze za swój trud własny!!!!!!

 

 

je.bac pzpn. I EA. :)

 

 

__________

 

 

tryb halowy w Fifa 98 tez był CAŁKIEM INNY niż gra na boisku- nie przeszkodziło to by jednak był czescią Fify 98 a nie dodatkiem

 

jestes po prostu fanbojem ;)

Edytowane przez Orson
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie jestem Orson Fanboyem, szanuje ich, za to o czym pisalem w innym temacie, za gry ktore daly mi wiecej frajdy, niz wszystkie Twoje exy z PS3 :) Tak, te wszystkie gry, ktore dla Ciebie sa (pipi)owe, bo robi je, badz wydaje EA, jak wiekszosc sportowek, z FIFA i boksem na czele, gier pokroju Dead Space, ME, SSX i wiele innych uwazam za bardzo dobre produkcje. W (pipi)e mam oplaty za sloty, bo nawet z nich nie korzystam.

 

Jak dlugo zajela Ci glowna kariera?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

no już dajcie se siana chłopcy.

 

Co roku na premierę biorę FIFE i jest to jedyna gra w mojej opinii która warta jest 200zł. Dlaczego? A no dlatego, że to jedyna dla mnie gra na CAŁY ROK. Cały. Kupuję na premierę, przed premierą sprzedaję i kupuję nową.To istny ocean grywalności, który nie potrafi mi się znudzić, a taki PES mi nie podchodzi. Nawet kochany Drake czy inny od Sony po jakimś czasie się nudzą a co roczna Fifka nie. Ta Fifa Street bardzo mi się podoba, fajna odskocznia od prawdziwego futbolu, ale nie dam 200zł za nią. Nie traktuję EA jako złodziei bo nigdy nie czułem się przez nich oszukany/okradziony a produkcje z ich stajni wypełniają chyba z 60% moich rocznych zakupów gier. Bardzo cenię ich produkcję no bo po prostu dobre są imo. Ale wołanie 200zł za tą grę to mi się po raz pierwszy nie podoba. Nie można równać tego z prawdziwą Fifą. Kupię FS już niedługo jak stanieje.

 

btw. ma ktoś info jakie drużyny i repry będą w tej Fifie? Takie same jak w 12stce?

 

A no i czekam na info czy gra na ulicy będzie się czymś różniła od gry na hali. Teoretycznie gra na hali to chyba bardziej szybka klepa i strzał a nie dziesiątki zwodów więc bardzo bym się ucieszył gdyby rozgrywka jakoś się różniła ;> Trza poczekać do recenzji..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No najważniejsze ligi i repry w sumie są, chociaż mogłoby być więcej ;/ I znowu Polski nie ma... Na PS2 też nie było, myślałem że tu wrzucą tych słabiaków, no w sumie nie dziwię się że ich nie dali, ale zabawnie mogłoby być z tymi antytalentami.

 

Aha, i nie wiem jak wam, ale mi od początku już w demku nawet soundtrack wydał się całkiem zjadliwy.

Odnośnik do komentarza

No najważniejsze ligi i repry w sumie są, chociaż mogłoby być więcej ;/ I znowu Polski nie ma... Na PS2 też nie było, myślałem że tu wrzucą tych słabiaków, no w sumie nie dziwię się że ich nie dali, ale zabawnie mogłoby być z tymi antytalentami.

 

Aha, i nie wiem jak wam, ale mi od początku już w demku nawet soundtrack wydał się całkiem zjadliwy.

 

Już widzę reprezentację Polski gdzie Wawrzyniak robi potrójną Rabonę, a na koniec dośrodkowywuje kolanem :rofl2:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupilem dzisiaj i jestem mega zadowolony. Halowka daje rade, trudniej strzelic bramke i trzeba grac bardziej zespolowo. Word Tour dopiero liznalem, podoba mi sie, ze mozna pobierac zawodnikow przyjaciol. Zarzadzamy cala druzyna i rownie dobrze mozemy sami sobie stworzyc 8 zawodnikow ! Zabawa z pilka cieszy, a banan na ustach laduje z kazda ladniejsza akcja! Co mnie zaskoczylo, to fakt, ze oprocz prezentacji mam takze kluby z calego swiata, wiec zespolow jednak troche jest. Jak dla mnie bomba, pogram dluzej to napisze wiecej !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja gralem online i trzeba uwazac. Nie pamietam jakie tryby wybieralem ale mialem druzyne gdzie sredni lvl = 8 i dostalem takie baty ze masakra. Obecnie maja po 24lvl i gralo sie juz duzo lepiej (wczesniej nie mialem dobrej predkosci i trickow). Gra generalnie jest swietna. Milo mnie zaskoczyla. Fajnie ze niektore areny nalezy odblokowac dopiero w trybie world tour co motywuje do gry. Dodatkowo w zaleznosci od poziomu jaki wybierzemy mamy rozne nagrody w postaci butow, bluz itd...

 

Gra mocno zmienia sie w zaleznosci od trybu w jaki gramy. Taki futsal ma faule, wyjscia poza linie, karne. Trudniej strzelic bramki. Podobaja mi sie stadiony gdzie mozna grac 6 na 6. Tam dopiero jest przestrzen. Pierwsze 2 areny do halowki sa dosc ciasne. Berlin arena juz lepsza. Czekam na odblokowanie kolejnych. World tour wyglada tak ze najpierw gramy lokalnie, pozniej bierzemy udzial w rozgrywkach UK. Pozniej Europy a na koniec swiata. Wybierajac poszczegolne eventy. Czasami jest to jeden mecz 5 na 5. A czasami turniej halowki gdzie jest grupa + playoff.

Odnośnik do komentarza

Zakupiłem wczoraj w Saturnie (Kraków - 169zł + czapeczka reprezentacji PL gratis). Bardzo fajnie się gra. Ciężko będzie zrobić sobie skilla ale rozgrywka daje masę frajdy. Fajnie że zablokowane drużyny i boiska da się odblokować w grze a nie poprzez DLC (tzn nie wiem czy na 100% wszystkie ale większość jest po prostu do zgarnięcia za zrobienie czegoś w którymś trybie rozgrywki). Drużyn mniej niż w FIFIE 12 (ale z drugiej strony kto by uwierzył że nasze grajki z Ekstraklasy potrafią zrobić takie triki), no i nie ma wersji PL.

Odnośnik do komentarza

To fakt, po cichu liczylem na Polska reprezentacje ale jakos glupio by sie biegalo samym blaszczykowskim :)

 

Btw. gra nabiera rumiencow. Niektore turnieje sa dosc latwe do przejscia a na innych musze sie troszke pomeczyc. O ile na amatorze w 5 vs 5 mozna spokojnie wcisnac wynik 6:1 to na halowce... wyniki czesto wygladaja jak 2:0 lub 3:2. Najlepiej jak gramy o final i w drugiej polowie mamy 2:2. Wtedy to dopiero czuc dreszczyk emocji... czas leci szybko a jeden blad moze przekreslic wygrana. Szkoda ze jest tylko golden goal a nie karne ;) TO dopiero by bylo cos...

 

Areny sa bajeczne, rozne pory dnia, fajny wyglad. Od mega nowych obiektow przez stara hale sportowa z parkietem z lat 80's lub blokowisko i placyk z betonu po .... nowa arene z boiskiem na wiezowcu. Gra sie naprawde fajnie. Polecam custom game na party w domu bo mozna wybrac fajne opcje + rozne bramki :) takie 3 vs 3 z bramkarzem na duzej hali...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...