Skocz do zawartości

FIFA Street


qb3k

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś gdzie można rzucić wyzwanie Messiemu? Bo jest trofeum żeby pokonać Messiego w wyzwaniu ulicznym ale nie czaję gdzie to zrobić mam :confused:

 

U mnie w WorldTour w pierwszym regionie, w jednym z meczy grałem z jakimiś randomami, wśród których był Messi. Wygrałem, achiw wpadł także nie wiem czy to jakiś fart czy glitch ale wpadło ;)

 

Aha zauważyłem, że grając online w WorldTour kilka razy kolesie mieli prawdziwych zawodników w drużynie. Jakieś pomysły?

Edytowane przez rosomaq
Odnośnik do komentarza

Po niektorych turniejach dostajesz propozycje zawodnika, ale to chyba jakis random, kogo Ci proponuja.

Myslalem tez, ze skoro ukonczylem word tour i pojawila sie informacja, ze Messi podpisal ze mna kontrakt, to bede mogl go wybrac :(

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja lubie takze zwykle mecze 5 na 5ciu, gdzie mozna sie takze popisac trickami. Uwielbiam online kogos objechac tego typu zagraniami:

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/117913704

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/117696313

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/117658826

Gra jest swietna, szkoda tylko, ze mecze pucharowe sa otwierane co 2-4 dni...

Teraz zastanawiam sie czy nei wymienic/sprzedac i za jakis czas odkupic po nizszej cenie.

 

PS. Dla tych, ktorzy maja problem z Globetrotter, po zakonczonym Word Tour niech zaloza gre Freestyle z 2 zawodnikami i zagraja na Gym i Football Complex.

Pozniej to samo z 5 zawodnikami na Indoor Court. Powinno wpasc.

Odnośnik do komentarza

Jezeli nie wszytskie wygrales, to na bank nie zagrales na odpowiednikach w nocy, no i nie odblokowales ich by zagrac pewnie w Hit The Street. Skoncz najpierw WT i zwroc uwage na te 3 podczas freestylu, dodatkowo Hangar i Empty Park, ja ich w Word Tour nie mialem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem z trofeum shopping centre. chodzi w nim o założenie odblokowanej rzeczy. Próbowałem wszelkich sposobów i nie chce mi zaliczyć. Wygląda na to że zbugowane, tak więc czy da radę jakoś inaczej je zdobyć? Usunąć dane gry i ponownie zainstalować, ale czy wtedy nie usuną mi się dotychczasowe zdobyte trofea i progres gry? macie jakieś rady?

i jeszcze jedno, jeśli ktoś jeszcze gra i zapisuje powtórki to dodajcie mnie do znajomych, w celu zdobycia trofeum z obejrzeniem zapisanej powtórki znajomego.

Psn Id: pepcin

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

na xie jedyne z powtorka mialem problem, bo czesto mi nie odswiezala filmow znajomych. Odkupilem ta gre i obecnie lupie tylko online. Mam zamiar wygrac te 9 pucharow i ja scalakowac. Jak ktos jeszcze nie mial okazji, to POLECAM !

 

PS. Czy przechodzac jeszcze raz dane turnieje jest mozliwosc, ze odblokuje innych zawodnikow, ktorzy beda mogli grac w mojej druzynie ? Jedyni ciekawi zawodnicy to Forlan i Drogba, ale chcialbym trafic np. na Ibre.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Skończyłem Division1 na 2 miejscu (zielona strefa) i leci od nowa Division1, rozumiem że to koniec atrakcji w Street Season i teraz conajwyżej moge za cel mieć nie spadnięcie do Division2? Czy zakończenie Division1 na 1 miejscu łączy się z czym albo odblokowaniem jakiegoś archivementu czy coś?

 

A grę generalnie bardzo polecam, miła odskocznia od zwykłej FIFY

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...