Skocz do zawartości

Które PSP kupić?


morciba

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po pierwsze: E-1000 E-1004 to to samo - ostatnia cyfra to region (4 = EU).

 

PSP3004 to wg wielu najlepsza wersja konsoli - kolory ekranu, mikrofon do Skype'a, TV-out (choć i tak chyba lepiej grać na jakimś remotejoyu, czy coś), choć oczywiście nie jest bez wad - na ekranie widać miejscami tzw. scanline'y (Choć po tygodniu i tak przestałem zauważać. Inna sprawa, że dopiero wtedy miałem coś innego niż Tekken 6 - nie wiem, czy się przezwyczaiłem, czy to ta gra ma je tak widoczne).

 

PSP E-1000 to budżetowa wersja 3000 - brak Wi-Fi, tandetna obudowa (np. jakby się w rękach miało rozlecieć przy otwieraniu klapki). Nie polecałbym, jeśli masz alternatywy...

 

PSPgo - przede wszystkim inny design, nie wszyscy lubią takie rozsuwane rzeczy. Brak napędu (konsola projektowana pod cyfrową dystrybucję), mniejszy ekran (ale podobno lepszy), kontrowersyjne przyciski (ktoś narzekał na krzyżak i położenie analoga), Blutooth (możliwość podłączenia pada od PS3!, choć podobno trzeba najpierw podpiąć PSP do dużej konsoli) i 16GB dysku z możliwością rozszerzenia kartami pamięci. A! I jakiś inny port zamiast miniUSB w poprzednikach...

Nie miałem w rękach, więc ciężko byłoby polecić. Choć ludzie sobie chwalą (zwłaszcza jeśli już mają stare PSP do zrzucania obrazów płyt;)). Choćby do gier z PSXa - po dokupieniu docka (TVout+ładowanie) i podłączeniu pada

Odnośnik do komentarza

Dzięki za szybką odpowiedź, ale pojawiają się kolejne pytania:

 

- PSP E-1000 - widziałem dwie wersje Slim i Street, czy są jakieś znaczące różnice między nimi?

- jak wygląda sprawa z grami. Czy wszystkie gry działają na każdym modelu?

- czy jest sens kupować PSP3000? Jedyna oferta jaką znalazłem na allegro to 800zł, a PS Vita można kupić już za 1000zł?

Odnośnik do komentarza

Dzięki za szybką odpowiedź, ale pojawiają się kolejne pytania:

 

- PSP E-1000 - widziałem dwie wersje Slim i Street, czy są jakieś znaczące różnice między nimi?

- jak wygląda sprawa z grami. Czy wszystkie gry działają na każdym modelu?

- czy jest sens kupować PSP3000? Jedyna oferta jaką znalazłem na allegro to 800zł, a PS Vita można kupić już za 1000zł?

kurde mojej psp prawie podwoilo swoja wartosc :D

za 800 bym tego nie kupil to nie jest tyle warte.

Odnośnik do komentarza

wersja E to jest street własnie.

 

bierz wersje 3000 i już. z tym 800zł to chyba przesadziłes... ostatnio te konsole za 300zł chodziły... chyba, ze się cos pozmieniało

 

wszystkie gry działają na wszystkim (cyfrowa dystrybucja) z tym, ze nie wszystkie sa dostepne tu i tu (store/umd).

 

//edit

 

nic sie nie zmieniło - psp3000 w dobrym stanie spokojnie mozna kupic do 350zł na allegro.

Odnośnik do komentarza

Albo kup sobie te E1004 skoro koniecznie chcesz miec nowke - zaplacisz 400-419zl.

 

Oczywiscie, o ile nie zalezy ci na wifi bo takowego ten model nie posiada - reszta rzeczy to szczegoly, np. takie glosniki z zwyklym psp (np. 3000) tez nie sa za specjalne, jak chce sie miec dobry dzwiek to trzeba podlaczyc sluchawki / normalne glosniki.

 

Jesli chodzi o PSV to wybor jest twoj, ale wszystkie gry niestety nie wyszly na PSS (badz nie ma ich w naszym regionie), w tym jedne z najwazniejszych tytulow na ta konsole, np. Jeanne D'arc albo Final Fantasy Crisis Core.

 

 

Jesli chodzi o ta obudowe z E1004 to ja spotkalem sie na necie z calkowicie odmiennymi opiniami, jakoby sprawialo wlasnie wrazenie solidniej wykonanego od 3000, a materialy uzyte tez niektorym moga sie bardziej podobac (matowa nie palcujaca sie powierzchnia vs polyskliwy plastik pokryty lakierem).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Interesuje mnie wyłącznie nowa konsola, a taka jest dostępna za 800zł.

 

Głupoty gadasz za przeproszeniem... byłem nie dawno w krakowskim Saturnie i widziałem kilka pudełek PSP 3k w bundlach z Fifą 12 za 569zł, a i tak pewnie taniej by się znalazło. IMO lepiej jest teraz kupić Vitę - nowe egzemplarze chodzą po 950-1000zł za WiFi i około 200zł więcej za wersję 3G.

Odnośnik do komentarza

Interesuje mnie wyłącznie nowa konsola, a taka jest dostępna za 800zł.

 

Głupoty gadasz za przeproszeniem... byłem nie dawno w krakowskim Saturnie i widziałem kilka pudełek PSP 3k w bundlach z Fifą 12 za 569zł, a i tak pewnie taniej by się znalazło. IMO lepiej jest teraz kupić Vitę - nowe egzemplarze chodzą po 950-1000zł za WiFi i około 200zł więcej za wersję 3G.

 

W necie taniej nie znalazłem korzystając z porównywarek i aukcji. Pracuję w Krakowie, więc się przejdę do Saturna w poniedziałek i sprawdzę.

 

Dzięki wszystkim za pomoc, najprawdopodobniej wezmę e-1004.

Edytowane przez morciba
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...