Skocz do zawartości

Death Grips


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

Haha no ja też bym chciał powtórkę. Pod koniec koncerty chyba z kilkunastu ochroniarzy trzymało barierki xd

 

 

A podoba Ci się stuff z Bodyguard? Mnie kompletnie nie rusza the ILYs, dwie piosenki z poprzedniego albumu się podobały i tyle, nie mój styl.

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

 

 

 

edit: obsłuchałem z 3 razy. Nie spuszczam się, ale bardzo mi się podoba. Szczególnie ostatni kawałek oraz chyba 3 z kolei. Głosa Ride'a jest czasem trochę za cicho IMO zmiksowany no i ani razu nie drze ryja. Jakby do finalnej wersji albumu dołożyć darcie na poziomie No Love albo Spread Eagle (jedna stanza nawet, ale tak żeby się odznaczała) to byłoby idealnie. Jak zwykle mnie zaskoczyli nowym brzmieniem, bo znowu udało im się wykreować dość mocno inny styl. 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
Gość mate5

Thirdwordls nie działa - http://thirdworlds.net/index.php

 

Oczywiście to nic nie znaczy, bo strona była nieaktywna z sześćset razy, spośród czego nowa zawartość pojawiła się po powrocie może z 2 razy - zwykle po prostu normalnie wrzucają nowe rzeczy. No ale w związku z tym, że ostatnio zapowiedzieli pracę nad nowym albumem, to iskierka nadziei we łbie jest. Może chociaż okładka albo coś. Nie mieli od powstania jeszcze roku bez pełnoprawnego albumu, trasę z Ministry maja na przełomie października i listopada, więc nowy album można obstawić że wyjdzie albo w pierwszej połowie października, albo w grudniu. No albo wszystko gó.wno prawda i będzie jak zwykle wszystko inaczej niż fani się mogą spodziewać.

 

Każdy ich nowy album to feelgood samopoczucie utrzymujące się przez miesiąc / dwa, więc nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
Gość mate5

9NPkIYf.jpg

 

No, tour z Ministry skończony, Lucas Abela powiedział że Zach ma mieć coś gotowe na grudzień, od 2011 nie mieli roku bez pełnego albumu więc teraz tylko czekać.  :problem:

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Boję się tego albumu autentycznie. Friki przyciągają frików. Natomiast o jakość się nie boję - Bottomless pit pokazało, że trio jest w formie. 

 

Liczę teraz na jazdę w stylu NOTM  :shieeet:

 

Ostatnio na Kulturze leciał film I Used to be Darker i bohaterka trafiła na hipsterski koncert. Po scenie latała biała podróba Ride'a w kłakach jak Zach, ale muza dawała radę i BARDZO przypominała DG. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
38 minut temu, Wiolku napisał:

Ja tam się cieszę - niech dadzą odpocząć naszym mózgom, swoim również. 

 

DG jest świetne przy sporcie, siłownia itp - potwierdzam. 

oj pamiętam jak dzwigałem hantelki 20kg w każdej łapie po schodach a w uszach: 

 

 i przy każdym zjedzie muzycznym zaliczony każdy kolejny etap dzwigania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Odnosnie Exm to wtedy nie mialem zadnego punktu odniesienia do nich jako do artystow i smieszy mnie teraz ze nie bylem wtedy pewien czy tekst do np. I want it I need it jest sarkastyczny czy nie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.