Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy nowy sezon, więc musiał powstać nowy temat. Rozpoczął się kolejny, miejmy nadzieję, że ostatni sezon bez Polaka w Formule 1. Do tej pory odbyły się 4 Grand Prix i muszę przyznać, że tegoroczna rywalizacja zapowiada się na niezwykle emocjonującą, o czym już mieliśmy się okazję przekonać. Nie ma dominacji RBR i to jest najważniejsze. Button z szansą na mistrzostwo (hura), silny Lotus, irytujący Rosberg a'k'a Britney, który poczuł się niezwykle pewnie bo dość fartownym zwycięstwie w Chinach ;) oraz zaskakująco słabe Ferrari z jeszcze słabszym baby Felipe, który zaliczył dobry weekend w Bahrajnie, liczę na odbudowę formy Brazylijczyka.

Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

w końcu sezon w którym w połowie wyścigu nie muszę sprycować się kawą żeby nie usnąć z nudów ;) co wyścig to nowe rozdanie, dużo emocji na torze, tylko bolidy dalej brzydkie ;)

 

szkoda mi tylko strasznie Alonso - kolejny stracony sezon w Ferrari...

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

C*ujowy przepis i przesadzona kara IMO.

Zrozumialbym gdyby anulowali najlepszy czas i zaliczyli poprzedni. Albo po prostu potraktowali jako Q3 bez czasu (wkoncu w Q3 niektorzy wogole nie zaliczaja okrazenia).

Ale wykluczenie goscia tez z Q2 i Q1 gdzie przeciez wszystko bylo OK jest dla mnie nieporozumieniem.

Ponoc w McLarenie polecialy glowy.

Odnośnik do komentarza

W McLarenie od jakiegoś czasu dzieje się coś niedobrego, mam nadzieję, że szybko się pozbierają. Co do dzisiejszego wyścigu to wielkie brawa dla Pastora, który pojechał świetny wyścig, chociaż wydaje mi się, że gdyby nie Pic, to musiałby zadowolić się drugim/trzecim miejscem. Jednak nie chcę mu ujmować, świetny występ. Piąty wyścig i piąty zwycięzca. Alonso również bardzo dobrze, Ferrari poczyniło ogromny postęp. Obrazek gdzie Alonso dubluje Felipe, był bardzo wymowny... Chciałbym widzieć minę Montezemolo po wczorajszym wyniku Massy i po dzisiejszym wyścigu. Fernando ma 65 pkt, a Massa 2 pkt. troszkę za mało jak dla mnie. Cieszy słaba postawa Red Bulla, nie przepadam z nimi :P Szybkie Lotusy, brawa dla Kobayashiego, Hamilton również bardzo ładnie się przebił. Acha, zapomniałbym. Wyczynu Schumachera nie będę komentował, ja bym mu podziękował za współpracę..

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Uff.. Zaczynam lubić Formułę jeszcze bardziej niż kiedyś. ;) Już nie pamiętam tak dobrego GP Hiszpanii. Walka do ostatniego zakrętu, to było to. Fernando pokazał dzisiaj swoją prawdziwą klasę, dobrze widzieć, że Ferrari szybko wyciąga wnioski na podstawie swoich błędów i po testach w Mugello, bardzo dobrze poprawia bolid. Brawo Hamilton! Bardzo dobrze przebił się przez cały peleton i zaliczył dobrą pozycje. Lotus świetnie punktuje, a co do Schumachera.. hmm. W 80% była to jego wina, porażka :X. No i w końcu pozostaje nam rodzynek "Maldonado", to był jego dzień. Pokazał , że ma jaja ze stali i pod wpływem ogromnej presji jest w stanie kręcić dobre czasy. Za 2 tyg. moje ulubione GP. Hell yea! :sorcerer:

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Kimi ponoć był niezadowolony z wyścigu, ale chyba by nie podpalił zwycięskiego teamu za to...

 

A tak poważnie świetny sezon, zawsze coś się dzieje, zero nudy.

to bardziej wyglada na robote schumachera.

Pewnie dowiedzial sie ze Senna tam jest

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Darude

Widzę ,że niezła nuta ironii sie pojawiła .Równie dobrze mogł zająć 5 czy 10 pole .Drewnem czasu nie wywalczył i też nikt nie odpuszczał.

Edytowane przez Darude
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

w ciągu paru dni powinien być na torrentach. sam tak zaległości nadrabiam.

 

fajnie że wrócili na hockenheim. o wiele lepszy tor od nurba.

cieszy postawa alonso i buttona. vettel w końcówce ładnie odwalił. pewnie beknie za to w kolejnym wyścigu bo klasyfikacji chyba już nie zmienią, a powinni.

hamilton też na plus :dance2:

 

edit: vettel jednak dostał 20 sec kary co przesunęło go na 5 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...