Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2012


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

jeden z najciekawszych wyścigów tego sezonu. zabawne, że grosjean wyeliminował siebie i webbera ale dla odmiany nie z własnej winy. kara dla pereza zasłużona. za rosbergiem nie przepadam ale szacun dla niego, że z bolidu wyszedł w normalnym kombinezonie a nie brązowym.

w końcu ciekawa końcówka, jak i cały sezon. bez dominacji, bez pewniaków.

no i wygrana kimiego. dawno tak się nie cieszyłem z czyjegoś zwycięstwa.

Odnośnik do komentarza

Poziom prowadzących studio F1 w Polsacie sięgnął kolejnego poziomu dna... Vettel zawdzięcza taką pozycję po tym wyścigu tylko dwóm rzeczą, a raczej trzem rzeczą, a już bardziej w dupę Vettelowi to nie można wchodzić niż to robi... już zapomniałem jak się nazywa (ten rudy, chudy ) w studio.

 

1. Pierwszemu Safety Car

2. Drugiemu Safety Car

3. Świetny bolid

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Poziom prowadzących studio F1 w Polsacie sięgnął kolejnego poziomu dna... Vettel zawdzięcza taką pozycję po tym wyścigu tylko dwóm rzeczą, a raczej trzem rzeczą, a już bardziej w dupę Vettelowi to nie można wchodzić niż to robi... już zapomniałem jak się nazywa (ten rudy, chudy ) w studio.

 

1. Pierwszemu Safety Car

2. Drugiemu Safety Car

3. Świetny bolid

Przed pierwszym Safety Car byl 11 wiec juz mu tak Zielu nie umniejszaj.Nie mowie ze gdyby nie bylo Safety car to by dojechal tak wysoko ale dojechal by na 7-10 miejscu.Ma dobry bolid ale tez potrafi jedzic,Massa tez ma calkiem dobry samochod moze nie tak dobry jak Vettel ale (pipi) potrafi zrobic,dopiero pod koniec sezonu sie przebudzil. Gdzie Alonso caly sezon bardzo dobrze jezdzi.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Co do Massy to na jego obronę mogę powiedzieć że jednak wypadek miał wpływ na to jak prowadził w tym sezonie. Jak dla mnie sezon już jest zakończony i Vettel zostanie mistrzem świata. A szkoda mi Alonso bo miał dużego pecha w tym sezonie, no ale cóż do wygrywanie wyścigów też potrzebne jest szczęście.

Nie wiem czy słyszeliście ale brak paliwa w bolidzie Vettela podobno miał coś wspólnego z grzebaniem przez Redbulla w rozłożeniu paliwa by lepiej balansować pojazd

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Co do Massy to na jego obronę mogę powiedzieć że jednak wypadek miał wpływ na to jak prowadził w tym sezonie. Jak dla mnie sezon już jest zakończony i Vettel zostanie mistrzem świata. A szkoda mi Alonso bo miał dużego pecha w tym sezonie, no ale cóż do wygrywanie wyścigów też potrzebne jest szczęście.

Nie wiem czy słyszeliście ale brak paliwa w bolidzie Vettela podobno miał coś wspólnego z grzebaniem przez Redbulla w rozłożeniu paliwa by lepiej balansować pojazd

Mowisz o wypadku z 2009 roku?Nie zwalajmy jego kiepskiej formy na wypadek z przed 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.