Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się podoba taki tryb, w sumie zawsze mi brakowało takiego smaczku. Chyba można też po tym filmiku zwrócić uwagę na to że, strzały nic się nie zmieniły i poruszanie (tak mi się przynajmniej wydaje ale, to może być mylne mam taka nadzieję ale, zobaczymy:) )Fajnie by było jakby zmienili randomowe strzały z ok 25m:)

Edytowane przez adam16505
Odnośnik do komentarza

Też mi się podoba taki tryb, w sumie zawsze mi brakowało takiego smaczku. Chyba można też po tym filmiku zwrócić uwagę na to że, strzały nic się nie zmieniły i poruszanie (tak mi się przynajmniej wydaje ale, to może być mylne mam taka nadzieję ale, zobaczymy:) )Fajnie by było jakby zmienili randomowe strzały z ok 25m:)

 

http://fifasoccerblo...essions-part-2/

 

Sporo ciekawych informacji :) Wspominają tam m.in. że jak grali podczas E3 to strzały były identyczne jak w 11, ale testując jakoś niedawno kod gry już były lepsze (porównują chyba do strzałów z 10-tki). Finezyjne cały czas "przekoksowane" i nie wiadomo czy w tej edycji coś z tym zrobią.

 

Mnie najbardziej cieszy informacja, że podczas przyjmowania piłki w trudnych sytuacjach będzie ona odskakiwała od zawodnika trochę. A nie wszyscy kleją piłkę jak Messi :D

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Ja z kolei oczekuję od Fify bardziej zróżnicowanego trybu kariery, trochę żałosne było to, że nie potrafili zrobić chociażby kilkunastu różnych skryptów do otrzymywania wiadomości. I tak na przykład od zarządu klubu ciągle dostawało się takie same, albo bardzo podobne wiadomości.

 

Druga sprawa, trochę absurdalna. Również tryb kariery, mecz pucharowy, więc wstawiam do składu jakiegoś cieniaka, strzelam nim bramkę, a po meczu odstaję od niego wiadomość, że ostatnio dobrze mu idzie i chciałby grać w podstawowym składzie, bez jaj :rofl2:

Odnośnik do komentarza

Jak co roku, nie mogę się doczekać. Patrze tak na preordery i wszędzie powyżej 200zł, o co chodzi? Aż tak drogo chyba nie było rok temu na premierę.

 

Po co tam liga arabska to nie mam pojęcia, fajne te skill games. Rozgrywka pewnie nie będzie się dużo różniła od tej z 12, ale choć minimalne zmiany w gameplayu pozwolą mi się podniecać nową Fifą przez kolejny rok. Oby tylko dopracowali jeszcze bardziej tryb kariery który jest moim ukochanym, rozbudowali go jakoś i będę szczęśliwy.

Odnośnik do komentarza

Jak co roku, nie mogę się doczekać. Patrze tak na preordery i wszędzie powyżej 200zł, o co chodzi? Aż tak drogo chyba nie było rok temu na premierę.

 

Przez sepy z EA POLSKA

 

EA Polska podnosi sugerowane ceny detaliczne gier na PS3 i X360

 

Podwyżka dotyczy całego polskiego rynku, wchodzi w życie z dniem dzisiejszym i tyczy się wszystkich nowych gier na konsole (PS3 i X360) wydawanych w naszym kraju przez Electronic Arts Polska.

 

Nowe SRP (suggested retail price – sugerowana cena detaliczna) wynosi 249,90 złotych, do tej pory ta cena wynosiła 239,90 złotych.

 

Razem ze wzrostem cen detalicznych urosły także kwoty jakie musimy płacić wydawcy za jedno pudełko z perspektywy hurtownika, przez co zmuszeni jesteśmy nieznacznie podnieść nasze ceny nadchodzących gier Electronic Arts.

 

Na chwilę obecną podwyżka obejmuje cztery gry – FIFA 13, Medal Of Honor Warfighter Limited Edition, Need For Speed Most Wanted Limited Edition i Crysis 3 Hunter Edition.

 

Nowa cena każdej z tych gier wynosi u naszym sklepie 219,90 złotych (30 zł mniej niż SRP), jednak wszystkim, którzy złożyli zamówienia do tej pory na wyżej wymienione tytuły gwarantujemy utrzymanie starej, niższej ceny.

 

Na chwilę obecną nie mamy żadnych informacji związanych z podniesieniem sugerowanych cen detalicznych nowych gier na PC albo serii wydawniczych EA Polska

 

http://www.gram.pl/news_8ATeGeu1_EA_Polska_podnosi_sugerowane_ceny_detaliczne_gier_na_PS3_i_X360.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...