Skocz do zawartości

FIFA 13


Rekomendowane odpowiedzi

no po umiejętnościach konsoli i tego typa co grał, a zwłaszcza jego komentarzu, nie da się stwierdzić nic. Trzeba pograć, bo wizualnie zmiany są mocno kosmetyczne. Ważne dla mnie jest czy jest wolniej niż w 12, dobrze by było, by gameplay zbliżył się do euro 2012 i szybkość gry również. A tu widze, że gra zapier@#(@ jak 12 stka albo i szybciej.

Odnośnik do komentarza

co roku to samo, gra na kazdym filmie zawsze zapierdalala, zludzenie przez nagrywane kamery, nie ma co sie sugerowac jezeli chodzi o tempo rozgrywki.

Widze, ze fizyke pilki nieco poprawili, bardziej odskakuje, nie klei sie do nogi, podania z pierwszej nie lecazawsze po ziemi, zmiany trudno wylapac, jak graja kolesie, ktorzy z pilka maja nie wiele wspolnego dodatkowo na najnizszym poziomie trudnosci. Wyglada tez na to, ze dryblingiem bedzie mozna jeszcze bardziej mieszac. Czekam na demo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jak na rok pracy nad fifą 13 to kiepsko. Jak zmiana z 11 na 12 była duża tak tu (jedynie mówie z tego co widzę z filmików) taka nie jest, a te przyjmowanie gdzie piłka odskakuje kilkanaście metrów aż od gracza dla mnie jest nierealistyczne jakoś na meczach aż tak to nie wygląda. Wślizgi jak np te 2 z prawie dziewiątej minuty i chwilę później przy golu Lewego gdzie gracz stojący metr od gracza z piłką robiąc wślizg nie umie trafić w piłkę nadal trochę głupie. Reszty tych rzeczy jak skile jakieś taktyczne wolne narazie nikt nie pokazał więc tego nie ocenie. Wszystkie rzeczy które pozmieniali i dodali w karierze Ut itd są mega dobre ale te, gameplaye z targów mnie wkurzają =/

Odnośnik do komentarza

najbardziej mnie rozśmieszyło to parcie jednym zawodnikiem po rozpoczęciu od środka. Kto was tego nauczył ? na sieci to jest jakaś plaga, przecież z ogarniętym przeciwnikiem niemacie szans tak bramki strzelić. No filmik najlepszy z dotychczasowych, ciężko będzie wychwycić w tym roku niuanse, jak narazie przyjmowanie piłki na filmikach mi się kompletnie nie podoba, wprowadzi to niepotrzebną nerwowość w graniu nawet dobrymi ekipami. No chyba czas na kupienie 2 piłek w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

Najlepszy do tej pory filmik!!! Miażdży !!! Nie moge sie juz doczekać :)

!

 

Najlepszy? ZERO one-two, zwodów, strzałów z daleka i gry obronnej. Na zmianę biegali jednym zawodnikiem i wkręcali rywala balansem ciała :D Są na YT filmiki z dużo bardziej ogarniętymi graczami ;)

 

Ale widać fajnie, że one touch control działa i że strzały są "cięższe". Ktoś powyżej zarzucał, że piłka odskakuje na kilkanaście metrów - jeden z graczy używał prawego analoga żeby od razu przy przejęciu minąć rywala ;)

 

Fajnie też reaguje widownia, gdy się wychodzi 1 na 1 z bramkarzem :) Oj ciężki będzie wybór w tym roku, bo w demo pesa dobrze mi się gra, a w fifie usunęli jedną z dwóch rzeczy które chciałem żeby zmienili - klejenie piłki do nogi. Druga to pressing. Z bardziej ogarniętymi osobami będzie to wyglądało jak teraz w 12-tce, czyli szybkie rozgrywanie piłki z użyciem one-two i wypuszczeń górą albo dużo zwodów. I pewnie dlatego podoba mi się nowy pes, bo tam jak przyjmę piłkę środkowym pomocnikiem to mogę ją chwilę poholować, rozejrzeć się itd

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Nie będzie licencji na Ekstraklasę:

 

Jest to biznes, w którym jedna ze stron nie jest zainteresowana współpracą. Do tanga trzeba dwojga, jeśli ktoś nie chce wyjść na parkiet, druga strona go do tego nie zmusi.
Odnośnik do komentarza

xD kto poważny grał polską ligą i tak? Są to drużyny na takim poziomie, że każdy mecz z ich udziałem to była nuda porównywalna do curlingu.

 

Owszem, to jest biznes, dlatego uzyskanie licencji na ligę, którą nie grają nawet polscy gracze (a co dopiero zagraniczni) się nie opłaca, szczególnie jak poyeby z PZPNu ponoć życzyli sobie w tamtym roku pieniądze wielkośći podobnej do ligi holenderskiej.

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

xD kto poważny grał polską ligą i tak? Są to drużyny na takim poziomie, że każdy mecz z ich udziałem to była nuda porównywalna do curlingu.

 

Owszem, to jest biznes, dlatego uzyskanie licencji na ligę, którą nie grają nawet polscy gracze (a co dopiero zagraniczni) się nie opłaca, szczególnie jak poyeby z PZPNu ponoć życzyli sobie w tamtym roku pieniądze wielkośći podobnej do ligi holenderskiej.

 

 

 

Kariere, zawsze gram naszą ligą, w sieci głównie Legią, Lechem i reprą Polski, do ogórków się nie zaliczam, więc, tak jest to ważne dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.