Skocz do zawartości

Demon Hunter / Łowca Demonów- Strategie


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra tak sobie obmyslilem mojego DH. Nie wiem czy to ma sens wiec prosilbym o jakies wtepne porady co zmienic. Wiem ze za jakis czas wszystko sie wyklaruje ale chcialbym sie poradzic bardziej doswiadczonych graczy co moglbym wstepnie ulepszyc.

http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/demon-hunter#bcXVSQ!efb!YcbYYb

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

ja bym wywalił skill 3 smoke screen ale jak wolisz, zwróć uwagę tez na to, że jak wybierasz okienko z skillami mozesz zmienic jej "kategorie" kliknij na skill nr 3 i masz zakładkę DEFENSIVE i strzałeczki w lewo/prawo i mozesz zmienic sobie skille, imo akurat z Defensive nie widze dla siebie żadnego skilla za to w innych az żal korzystac tylko z jednego z kilku do wyboru

Odnośnik do komentarza

Ogólnie rzecz ujmując granie tą postacią sprawia mi mało frajdy w porównaniu do WD lub barba, które są dla mnie debeściakami. Niżej w mojej hierarchii frajdy jest tylko czarodziej.

a jak dla mnie ta postac sprawia mi najwiecej frajdy. najnizej jest czarodziej i barb obok wd ale nie wchodze do topikow o buildach tych postaci zeby to glosic.

twoj build ma za duzo aoe za malo single target dmg, boss cie zje. i moze to tylko ja ale zamiast sentry zawsze wybiore vault.

 

@bellevar. zamienilbym entanglig shot na bola shot albo nawet hungering arrows. do snare masz juz caltrops (entanglig kompletnie mi nie podpasowal w becie)

w rapid shot zamienilbym rune na withering fire.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

@bellevar. zamienilbym entanglig shot na bola shot albo nawet hungering arrows. do snare masz juz caltrops (entanglig kompletnie mi nie podpasowal w becie)

w rapid shot zamienilbym rune na withering fire.

Wielki dzięki. Już poprawione :)

Myślę, że teraz już będzie dobrze - http://eu.battle.net/d3/pl/calculator/demon-hunter#WcYjkP!cUe!ZaZaZb

Jeszcze tylko dorwać w miarę szybko jakiegoś porządnego crossbowa i będzie już w ogóle elegancko :D

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

obecnie ciagle jestem w dylemacie miedzy lukiem a 2h crossbow. w party zdecydowanie wole uzywac luku i to go szybciej bym nazwal moim weapon of choice. na diablo okazal sie on jednak za szybki (2.39 ataku na sekunde) i przeszkadzalo mi to w efektywnym kitowaniu. kusza okazala sie tutaj wygodniejsza w uzyciu.

 

specjalnie dla ciebie w przerwie meczu nagralem:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Rapid Fire z Bombardment bije mocno, ale wymaga specyficznego celu by być efektywnym.

Elemental Arrow z Ball of Lightning bije mocno i aoe.

Na single target pewnie Hungering Arrow z Devouringiem.

 

Ale to wszystko zależy czy mowa o ogólnym buildzie na wszystko, czy wchodzimy w szczegóły i rozmawiamy o konkretach takich jak single target, aoe, dot etc.

Odnośnik do komentarza

najmocniejsze jest cluster arrows z amunicja na misie. daje rade odpalic oba na 100% crit chance z sharpshootera i jesli wszystkie 3 granaty z kazdej spadna na wrogow to mamy najwiekszy dmg w grze. dodatkowy plus jest ze mozna odpalic ss tuz przed zadaniem dmg i ominac z obu reflect dmg. minus jest taki ze wybuch obejmie tylko moby z poczatku a granaty moga upasc tak ze nie zrania (nadal dosc skuteczne na goniace cie championy bo zawsze je trafisz i same wbiegaja na granaty)

 

najskuteczniejsze i najczesciej stosowane jest jednak polaczenie ball of lightning z hungering arrow. gdy masz 100% crit chance z sharpshootera to strzelasz z ball lightning i gdy pierwszy z nich trafi to uzywasz hungering arrow. powod taki ze od momentu gdy ball lightning zada dmg leci twoja 1 sekunda 100% crit i w tej sekundzie zadajesz dmg z wolnych ball lightning ktore wystrzeliles i szybkich hungering arrows. do tego zasieg tych kulek jest niesamowity, potrafi zranic wroga gdy strzelam w przeciwna strone jesli jest blisko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...