Skocz do zawartości

Wymagania sprzetowe Diablo 3


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra gre mam, czas na sprzet. Zeby nie zasmiecac tamtego tematu pisze tutaj ;)

 

Raczej laptop. Ktos wrzuci mi jakas propozycje abym mogl komfortowo zagrac w diablo 3. Czyli sporo wyzej niz na minimalnych i dodatkowo nie wydal duzo kasy na sprzet. Ile mniej wydal bym na komp stacjonarny? Bez monitora ale z systemem niestety.

Odnośnik do komentarza

Gdzie sie kupuje kompa za 800 zl?

 

Jeszcze ewentualnie moge zmodernizowac kompa ktorego mam ale nie wiem czy jest sens i mi sie chce.

Taka mam plyte

http://www.asus.com/Motherboards/AMD_AM2/M2NSLI/

Musialbym wymienic procek i grafe. Teraz mam AMD x2 4200.

 

Na zalecanych pogram na max detalach? Wejdzie na ta plyte 5600 procek? Jaka karte musze kupic zeby dzialala?

Mam 2 gb ramu Zasilacz 450w.

Komp 5letni xd

Odnośnik do komentarza

Obniżałeś rozdziałkę kiedyś na LCD? Obraz traci na jakości na maksa.

 

Na LCD tylko natywna rozdzielczość matrycy.

 

A co do wielkości matrycy, wszystko zależy. Lapa chcesz nosić gdzieś poza chatą czy tylko w domu? Jeździsz autem czy nie? Jest mimo wszystko lekka różnica między 15' a 17' jeśli chodzi o gabaryty. Jak bym MUSIAŁ kupić lapa, to bym brał 14 z 720p no ale ja mam stacjonarnego kompa,więc lap byłby jako drugi komp. Gdybym miał używać tylko lapa to pewnie 17' bym brał, z tym że TEŻ 720p

Odnośnik do komentarza

A tak teraz trochę inaczej. Zawsze w grach na pc jak się nie ma kompa co ciągnie wszystko na maxa trzeba chwilę posiedzieć w ustawieniach grafy i szukać tych najoptymalniejszych. Może ktoś już obczaił jakie opcje graficzne najlepiej wyłączać/obniżać żeby uzyskać najlepszy przypływ fps'ów przy jak najniższym spadku jakości... :) ? I tak ogólnie to w d3 gracie mając 30fps, czy jednak 60fps w przypadku tej gry to podstawa?

Odnośnik do komentarza

Obniżałeś rozdziałkę kiedyś na LCD? Obraz traci na jakości na maksa.

 

Na LCD tylko natywna rozdzielczość matrycy.

 

A co do wielkości matrycy, wszystko zależy. Lapa chcesz nosić gdzieś poza chatą czy tylko w domu? Jeździsz autem czy nie? Jest mimo wszystko lekka różnica między 15' a 17' jeśli chodzi o gabaryty. Jak bym MUSIAŁ kupić lapa, to bym brał 14 z 720p no ale ja mam stacjonarnego kompa,więc lap byłby jako drugi komp. Gdybym miał używać tylko lapa to pewnie 17' bym brał, z tym że TEŻ 720p

Laptop do diablo i standardowych rzeczy jakie robi sie na kompie ;) nie bedzie jezdzil nigdzie ze mna.

 

Np ten

http://www.proline.pl/?p=ASUS+N73SV-TY195VS8

duza roznica byla by w szybkosci dzialania diablo jesli bylby 15?;))

Jak widzicie ze pojdzie diablo na tym?

 

 

Odnośnik do komentarza

Mi tez beta zaliczala delikatne spadki FPSow co jakis czas na High, jednak zmienilem jakosc cieni na Medium i wszystko bylo ok. Kumpel mial to samo na pc, ktory ciagnie BF3 w 1080p.

 

 

edit:

od siebie polecam Samsunga RF511 (z i5 i GF'em GT540M). Beta dzialala bezproblemowo. :)

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Mi tez beta zaliczala delikatne spadki FPSow co jakis czas na High, jednak zmienilem jakosc cieni na Medium i wszystko bylo ok. Kumpel mial to samo na pc, ktory ciagnie BF3 w 1080p.

 

 

edit:

od siebie polecam Samsunga RF511 (z i5 i GF'em GT540M). Beta dzialala bezproblemowo. :)

Gram na tym samym laptopie i Full smiga az miło

Odnośnik do komentarza

http://allegro.pl/dell-vostro-3550-i5-2520m-4gb-500gb-hd6630-win-7-i2330805977.html

 

pojdzie? na jakich detalach? interesuje mnie bardzo plynna rozgrywka, nawet w sytuacjach kiedy na ekranie jest kilkadziesiat potworow i mnostwo czarow.

Na forum diablo pisali ze nawet na zintegrowanych kartach chodzi w miare. Ja zdecydowalem sie na gf 540m i procek i7 troche wyzej w rankingu niz ta karta co podales. A stosunek ceny do jakosci niezly.

Chyba sie na to zdecyduje

http://allegro.pl/asus-x53sv-k53sv-i7-2670qm-8gb-750g-7200-gt540-win-i2336970478.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.