Skocz do zawartości

Wymagania sprzetowe Diablo 3


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

dlatego jak zobaczyłem jak to smiga na moim lapku to opierdzieliłem swojego konsolowego b3 i kupiłem na pc :whistling: kĄsolowy bf3 jest wręcz niedorozwinięty w porównaniu z tym co mam u siebie na lapku. ja bym brał i7 z 4/6gb ramu niz i5 z 8gb chyba ze dłubiesz w fotoszopach i innych programikach graficznych.

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/samsung-np-rc530-s02pl-w7hp.bhtml zobacz czy w twoim mieście jest/ troche zjechaliśmy offtopem, moze jaki laptop wybrać powinniśmy śmignąć?

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

A ja akurat uwazam ze i5 lepsze, bo chyba trzeba troche doplacac za i7, a raczej malo co to daje, bo i tak w grach to od karty graficznej glownie wszystko zalezy.

Moze z 2-3fps da te i7, nie wiem. Jak jest wsadzony dysk z 5200obr i laptop bedzie tak sie dziwnie freezowal podczas gier, np. podczas uzycia jakiegos czaru, bedzie takie zatrzymanie gry chwilowe, to wtedy bym polecil zmienic dysk na 7200.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

mi nie przeszkadza, nie przerzucam duzych plików często, nawet z torrentów nie korzystam, ale grzeje sie bardzo, ale to norma w lapkach. a byłem swoja drogą hostessa intela w euro rtv :sleep: róźnic jako tako oszałamiających nie ma, róznią sie kilkoma technologiami, jak szybszy start kompa właśnie, czy te ich "ynteligentne" przekazywanie mocy procka, ja wziąłem bo w podobnej cenie były lapki z i3(brałem z 8 miesięcy temy lapka) i5 kosztowąły więcej, wiec miałem bardziej oczywisty wybór i3 czy i7 w promocj z drukarką

Odnośnik do komentarza

Po doswiadczeniach konsolowych za(pipi)iscie to wyglada jak dla mnie ;-)

http://allegro.pl/samsung-rf511-i5-2450m-8gb-gt540-windows-zestaw-i2322934308.html

Chyba to lykne, jest sens doplacac do i7? duzo da?

No dobra a asus czy samsung?

http://allegro.pl/asus-x53sv-k53sv-i7-2670qm-8gb-750g-7200-gt540-win-i2336970478.html?source=oo

Asus lepszy sie wydaje. Cena ta sama prawie.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ale to dziwne z tymi rdzeniami, bo raczej każy ma już kompa z kilkoma rdzeniami : p A jednak tylko niektórzy mają ten problem. Mam nadzieję, że u mnie nie będzie problemów, mój lapek ma 8 rdzeni : p (chociaż z tego co wiem to tylko 4 działają, a drugie 4 są jakieś zapasowe czy coś)

co to za model ?

Odnośnik do komentarza

ale to dziwne z tymi rdzeniami, bo raczej każy ma już kompa z kilkoma rdzeniami : p A jednak tylko niektórzy mają ten problem. Mam nadzieję, że u mnie nie będzie problemów, mój lapek ma 8 rdzeni : p (chociaż z tego co wiem to tylko 4 działają, a drugie 4 są jakieś zapasowe czy coś)

 

Tak, 4 zapasowe...

 

aGwPW.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

michu, kup szybko tego laptopa i napisz konkretnie jak dziala xD

W ciagu miesiaca nie szybciej ;)

Kolekcjonerka stoi na polce a grac nie moge ;( na 99% tego asusa biore, nic lepszego w tej cenie nie da rady. Kiedy zwykle sa premiery nowych lapkow? Co rok? Na jesien? jak to wyglada?

Odnośnik do komentarza

For me this fixed stuttering and provides the smoothest experience:

 

ATI

- Download and install Radeonpro

- Setup a profile for diablo 3

- Advanced > Flip Queue Size 0

- Force aggressive API detection 1

- Disable aero, Force Process High priority

- ingame enable vsync

- Ingame Uncheck max foreground and background fps

 

Nvidia

- Nvidia control panels set Render ahead limit to 0

- ingame enable vsync

- Ingame Uncheck max foreground and background fps

 

Mi w przypadku Nvidii pomogło, gra w cztery osoby wreszcie jest w miarę normalna i komfortowa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.proline.pl/?p=ASUS+N55SF-SX398V

Znalazlem takiego laptopa karta graficzna 555m toretycznie lepsza, ale na forach narzekaja ze slabo im dziala, a nawet ze na tym laptopie slabo smiga. A skyrim i wiedzmin hulaja na full. Pewnie kwestia diablo, beda jakies patche na problemy z tymi kartami? Z 540m czyli gorsza karta tez narzekaja ale duzo mniej jednak. Juz sam nie wiem co robic, boje sie zekupie lapka i bede mial 10fpsow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...