Skocz do zawartości

AH - wycena dropu i inne lichwiarskie sztuczki


Stona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Może mi brać Diablo-forumowska pomoże w dylemacie.

 

Wypadła mi Natalya's Gaze (set dla DH, hełm). Z całkiem za(pipi)istymi statami (wg przegladarki itemow na stronie Blizza).

 

 

Screen:

 

 

 

 

I teraz pytanie.

Sprzedać za golda, jak tak to za ile? Za ile wy byście wystawili taki item. Czy może poczekać i sprzedać na RMAH. Za ile tam by mogło zejść?

Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

Ja bym powiedział, że mega przeciętny hełm, ale dla kolekcjonerów to nie lada gratka. Jeżeli ci się chce czekać do RMAH to z garść euraków będzie warty, przynajmniej na początku.

Odnośnik do komentarza

niestety helm jest bardzo slaby.

armor? ressist all? martwe staty na helmie dla dh i imo nikt tego nie wezmie za wiecej niz 400k (choc wiadomo nooby z kasa sie trafiaja)

jedyny dobry stat na natalya gaze to crit chance(ponad 4%) i wysoki chance to fear (w okolicach 7%)

 

to byla moja realna subiektywna ocena jako kogos z main dh. (wszyscy co streamuja i maja ponad 100k dps tez olali vit/armor/resistance. mi wystarcza 15k hp i resisty ponizej 20)

 

obiektywna ocena:

podobna wersja tego itemu jest na ah za 9kk bid i 10kk bo wiec mozesz go podciac na 8kk (jego ma wiekszy armor i strenght twoja ma 20 wiecej dexu)

co do rmah to jest to niestety nadal zagadka bo nie wiadomo niczego i rynek przezyje niezle trzesienie ziemi. kluczowe bedzie po ile ludzie zaczna tam sprzedawac gold i po ile bedzie wtedy na allegro/ebay itp kazda cena jest wiec zgadywaniem i wrozeniem z fusow

Odnośnik do komentarza

i wysoki chance to fear (w okolicach 7%)

Wg strony Blizza najwyższy możliwy Chance to Fear wynosi 5,1% (przedział to 1% do 5,1%)... to jak możesz mieć 7%? O.o

 

A dwa, mówisz o pure opłacalności statów (na której się nie znam, nie gram DH aż tak, więc wierzę na słowo) - a trza wliczyć chyba tez jakiś "pociąg" ludzi do setów. Sentyment, zamiłowanie kolekcjonerskie etc, nie?

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

faktycznie z fear podalem za duzy.

na ah widze ze jest tez z 5.1 fear i 18% mf i dex czyli imo lepszy zestaw niz twoj za 1kk

 

co do skladania seta to zwykle ludzie sie decyduja na niego tylko jesli pierwsza czesc dostali z dropa bo set jest ogolnie rzecz biorac gdzies tak mid++ gdy zlote itemy plus ewentualny bardzo dobry legendary to juz high end pelna geba.

 

sentyment i zamilowanie kolekcjonerskie to mozna z czesci po 400k zlozyc :P

Odnośnik do komentarza

Wystaw za bida i już, jak nie wiesz za ile i nie chcesz sprzedać za tanio. Z jednej strony wystawianie za samego bida jest nieopłacalne, bo niektórzy bidować nie chcą, bo wtapiają kasę bez pewności na zakup, ale z drugiej jest to najlepsza opcja, jeśli sprzedajesz coś z super statami, bo jak ludzie zobaczą, to przez następne półtora dnia będą farmić, żeby wygrać. Tak jak ja dziś wstałem o 7 rano, żeby przypilnować bida na zbroje, taką, której od tygodnia nie widziałem lepszej. 12.6 miliona w plecy. xD

Choć akurat to była rarka, z legendarami jest trochę inaczej, bo ludzie znają perfect staty, to raz. A dwa, to fakt, że legendary dropią non stop, więc nikt nie ma ciśnienia, że na podobny item trzeba będzie czekać kolejny tydzień.

Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

Nic nie warte.

 

Chociaż nie zauważyłem, że to bracersy, tam roll statsów jest niższy niż na innych częściach. Polecam poszukanie odpowiedników w AH, przecież można szybko znaleźć po statystykach.

Edytowane przez kaz_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.