Skocz do zawartości

Słuchawki bezprzewodowe do TV


Hejas

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam słuchawek bezprzewodowych do TV, do filmów i gier (ale raczej nie w formie headsetu), ewentualnie od czasu do czasu do muzyki. Jakość dźwięku ma dla mnie duże znaczenie, chociaż audiofilem raczej nie jestem. :P

 

Myślałem o takich: http://www.sennheiser.com.pl/sluchawki-domowe-bezprzewodowe-hifi-cyfrowe-kleer-sennheiser-rs160.html , ale nie orientuję się za bardzo w temacie, więc wolę zapytać forumową brać. Mogłyby być ewentualnie nieco tańsze, niestety niższy model Sennheisera ma "gąbkowe" nauszniki, a ja zdecydowanie wolę te "wokółuszne". Doradźcie coś. ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.innerfide...l-fame-wireless - masz tutaj zestawienie

Jak masz wydawac tak duzo kasy na sluchawki to rownie dobrze mozesz dozbierac jeszcze do Sennheiserow RS180.

Na mp3store pare osob tez sie tam o nich dobrze wypowiadalo (dlatego tak malo, bo tam raczej z bezprzewodowek nie korzystaja jako ze jednak jakosc dzwieku w bezprzewodowych nie rowna sie przewodowym).

 

W sumie spora roznica, ale w koncu to zakup na dluzszy czas a jakosc prezentuja zacna.

 

Tak wgl. to widze ze jestes z Wejherowa - do Gdanska nie masz az tak daleko, wiec moglbys sie przejechac do MP3store.

Jednak przy zakupie sluchawek za taka kwote jaka planujesz wydac, jak dla mnie wczesniejszy odsluch to mus. Ocenisz jakosc dzwieku, porownasz kilka modeli - sam zdecydujesz czy chcesz doplacac do drozszego oraz przekonasz sie, czy sa wygodne. W koncu nawet jesli z dzwieku bedziesz zadowolony, to co z tego skoro np. beda bardzo niewygodne.

 

Mozesz wziac ze soba lapka, zobaczyc jak sie sprawuja na filmach (muzy lepiej posluchac na ich sprzecie bo maja naprawde high endowy).

 

Nie bedzie to zakup w ciemno.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 6 lat później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...