Skocz do zawartości

Szprota

Dead Space 3

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam że dopiero teraz kończę tą legendarną trylogie i wziąłem się za 3. Narazie bardzo mi się podoba, gameplay ten sam co w 1 i 2 (Goty część, byłoby 10/10 gdyby nie ostatnie 4 h gry), klimat jest nieco inny, na pewno mniej cieżki, fabularnie też pozostawia wiele do życzenia. Natomiast grafika to chyba max możliwości 360, jest przepiękna, szczególnie gra świateł, pary. Nie mam problemu z ludzkimi przeciwnikami, oprócz tylko tego że jednak powinni się skupić na nowych necroformach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja ostanio skonczylem i jedyne co mi sie podobalo to ze byla liniowa, a tego ostanio mi brakuje w singlowych gierkach

dalej nie moge uwierzyc ze az tak mogli popsuc Dead Space

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serio tak uważasz? Ja nadal mam bardzo pozytywne wrażenia, zaraz biore się za graniie. A jak z długością? Ja mam przegrane jakieś 4-5 godzin i jestem dopiero w 6 albo 7 rozdziale. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gralem na normalu, kolo 10h moze 11 olalem te poboczne zadania, najbardziej co mnie irytowalo to nawet nie ta ilosc strzelania tylko to cale cinematic experience ;/ ale faktycznie gierka momentami wyglada bdb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi za pierwszym razem zajęła coś 15 - 16h. Pod koniec się będzie ciągnęła, także radzę się przygotować.

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to pod demie odpuściłem, straszny crapulec. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No mówie narazie nie jest żle, ten crafting tez calkiem ciekawie wypadł. Im dalej w las tym więcej drzew.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i przeszedłem. 19 godzin zabawy za mną, zupełnie nie czaje skad taki kubeł pomyj na ta część.  Co prawda nie ma ona już nic wspólnego z horrorem i klimat tez jest najsłabszy ze wszystkich części ale to nadal kawal solidnego gameplayu ze świetna grafika. Obawiałem się nie wiadomo jakiego backtrackingu i słabego tempa rozrywki ale wszystko jest tu odpowiednio wyważone. Naprawde polecam osobom którym podobala sie jedynka i 2 z zaznaczeniem ze należy oczekiwać czegoś innego. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi