Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

tomsho

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tomsho odpowiedział(a) na BizonPL temat w PSone
    Możesz poszukac na Warszawskiej Giełdzie Komputerowej Przy Klubie Stodoła. W weekendy tylko czynna jest.
  2. tomsho odpowiedział(a) na tomsho temat w PSone
    Na pewno nie w tym... Dobra, skoro w tym napisał to mu już odpowiem ^_^ http://www.speedyshare.com/284786127.html Ściągasz program z tego linku Uruchamiasz i pokazuje Ci się okno Klikasz na 'Browse', wybierasz plik EBOOT.PBP z grą. I potem naciskasz tylko 'Extract ISO from EBOOT'. Gra będzie w formacie iso (jak nie pasuje to możesz zawsze zapisac w czymś inny np.programem UltraISO.
  3. tomsho odpowiedział(a) na tomsho temat w PSone
    o produkujesz już gry Napisałem tak bo gry z PSOne zamieniam na format PBP, który obsługuje konsola PSP
  4. tomsho odpowiedział(a) na tomsho temat w PSone
    Super Dzięki Ci bardzo Tego oczekiwałem ^_^ Na razie obrazka nie zmieniałem bo nie chcę mi się chranic z tymi wszystkimi programami. Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI !
  5. tomsho opublikował(a) temat w PSone
    Siema. Szukam osoby, która wie w jaki sposób zmienic napis pod logiem PS podczas ładowania gry. Chodzi mi o napis ENJOY - Presented By UK ANGEL 2003. Po rozbiciu obrazu z grą mam kilkanaście plików, ale nie wiem gdzie to może byc Screen jest wykonany przeze mnie i nie jest to żaden fake. Potrzebuje jakiejś wskazówki, narzędzia, czegokolwiek :closedeyes:.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.