Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Forum PSX Extreme

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Leatherface

Użytkownicy
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Leatherface

  1. Leatherface opublikował(a) temat w Pomoc
    Witam, tak jak w temacie PS store nie chce się włączyć. Gdy chcę wejsc do sklepu pojawia sie logo ps store następnie wyskakuje torba z zakupami, znika i pozniej juz nic, trzeba resetowac albo wychodzic przyciskiem PS. Dodam jeszcze może, że niedawno zakupilem kod na allegro na PS Plus i wszystko działało ładnie cacy, pobralem kilka gier i wgl wszystko było git. Jakos bodajże 4-5 dni temu wszedłem do sklepu i chciałem pobrac gre ale w tym samym momencie brakło prądu, pozniej juz się nie dało wejsc (nie wiem czy moze to miec jakis związek ale na wszelki wypadek pisze). Wszystko inne dziala yt, ipla, wyszukiwarka, w tescie tez wychodzi ,że jest git.Nie wiem może jakoś da się zresetowac ustawienia sieciowe albo system tylko nie wiem jak a nic innego mi nie przychodzi do głowy. Ma ktoś jakieś propozycje jak to naprawic ?
  2. Jak w temacie czy warto ? Dodam jeszcze że nie jestem jakoś bardzo wymagający po prostu chcę to wykorzystać do gier i filmów przede wszystkim i ewentualnie czasem posłuchać muzy.Ewentualnie co polecacie, z tym że raczej nie mam na to za dużo pieniędzy i zależy mi aby zmieścić się do 1k ewentualnie 1,5k bo i tak zakup muszę rozłożyć na dwie wypłaty:) amplituner http://allegro.pl/no...1916466194.html kolumny http://allegro.pl/ki...1939938662.html Drugie pytanko to jakich kabli będe potrzebował aby to podpiąć bo nie mam pojęcia i wgl się nie znam na takim sprzęcie, amplituner podłącza się do tv i będzie mi działała konsola czy może pod konsole ?
  3. Leatherface odpowiedział(a) na Axels temat w Achievements
    Faktycznie nie pomyślałem o założeniu nowego konta na UK.Wielkie dzięki
  4. Leatherface odpowiedział(a) na Axels temat w Achievements
    Siemanko mam problem z jednym osiągnięciem w Bioshocku a nie chciałem zakładac nowego tematu.Chodzi mi o ukryte osiągnięcie Brass Balls czyli ukonczyc grę na najwyższym poziomie trudności bez vita chamber.Szukałem po necie i wyszło że należy sciągnąc darmowe DLC Ryan Industries Plasmids and Gene Tonics i wyłączyc opcje odradzania w vita chamber.Chciałem ściągnąc ale go nie ma i teraz nie wiem czy to może polski live jest nie kompletny z tymi starszymi grami czy jak ? Może wystarczy że przejdę grę ładując sejwa za każdym razem jak zginę (tam gdzie czytałem na ten temat opinie były podzielone).
  5. Leatherface odpowiedział(a) na Leatherface temat w HD
    W sumie myślałem na początku o 37 calach ale chyba za duży na mój pokój, który jest długi ale wąski:) będę siedział jakieś 2 metry przed ekranem
  6. Siemka, dzisiaj podłączyłem Xboxa 360 pod Pc i zainstalowałem PS3 media server.Divixy śmigają lajtoowo co prawda bez napisów ale z tego co lukałem na forach to trzeba zmienic ich format tak więc z tym dam sobie radę Mam pytanko czy da rade odtworzyc pliki rmvb z lektorem lub napisami jeżeli tak to proszę o podanie sposobu w jaki to osiągnąc.
  7. Leatherface odpowiedział(a) na Leatherface temat w HD
    OK dzięki za odzew w takim razie prawdopodobnie w przyszłym tygodniu łykam tv LG ))
  8. Leatherface opublikował(a) temat w HD
    Witam ! Niedługo będę się przymierzał do zakupu telewizora LCD jako ,że bogaty nie jestem tak więc zakup musi być przemyślany:) Na oku mam na razie telewizory firmy LG np modele 32LF2510 lub 32LD450.I tu mam pytanko czy te telewizory będą dobre do gier ? na razie mam X-box 360 ale planuję kupić jeszcze PS 3 oprócz tego oczywiście tv będzie służył do oglądania i tu pojawia się następny problem mianowicie jaka jest jakość obrazu jeżeli chodzi o zwykłą kablówkę i np.Divixy lub Dvd, czy da się oglądać czy inwestować w jakąś telewizje HD.Następne pytanie to jaki kabel do X-box'a kupić żeby jakość obrazu była jak najlepsza ? Oczywiście czytałem texty o LCD plazmach itp. ale nadal jestem niezdecydowany, czy możecie mi doradzić, któryś z tych telewizorów ewentualnie jakiejś innej marki w granicach 1500 zł oprócz tego musi być Full HD i mieć 32".

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.