Jump to content

Tekken Tag Tournament 2 w Przemyślu - 14 IX 2012 -


Recommended Posts

Witam,

O ile dobrze wygooglowałem data premiery to 14 wrzesień?

Zróbmy zatem turniej ;)

 

Data premiery jest perfekcyjna (piątek).

 

Stare miejsce w którym kiedyś robiliśmy turnieje (Klub Garnizonowy) już nie istnieje ale mamy inne możliwości, oto bardzo wstępny BETA plan:

 

Zaczniemy w piątek w pubie Zderzak, jest tam sporo miejsca i sympatyczna i profesjonalna obsługa, grać będziemy na 2 telewizorach 41 cali.

 

Na początek rozgrzewka (freeplaye) do którejś tam godziny (się jeszcze ustali) potem rozpoczniemy rozgrywki w trybie każdy z każdym (duuuużo grania, szansa dla każdego - tak zawsze graliśmy w przemyślu i zawsze się sprawdzało choć bywało hardcorowo). Gramy do późna w nocy potem nocleg (pewnie PTTK (się jeszcze ustali)).

 

Nastepny dzień rozgrywek i finał rozegramy w pubie Piwnica (niesympatyczna i nieprofesjonalna obsługa czyli ja :P)

 

Postaramy się tak to zorganizować coby skończyć w sobotę ale niewykluczone że przedłużymy turniej do niedzieli (się jeszcze ustali).

 

W obu pubach będzie można spożywać więc zalecam zabranie dowodów osobistych lub wyhodowanie wiarygodnej brody (to do tych co nie wyglądają na 18yo).

 

Pewnie załatwimy jakąś kamerę i będziemy nagrywać dobre walki.

 

Nagrody...

 

Jakieś zdobędziemy, poszukamy sponsorów, może w media-markt (się jeszcze ustali?) w każdym razie na pewno dam znać jak już będzie wiadomo co i jak.

 

Wejście na imprezę będzie free, przystąpienie do turnieju już nie ale pewnie będą to groszowe sprawy a całość zebrana podzielona zostanie na 1sze 3 miejsca tak jak to zawsze w przemyślu robiliśmy... Na pewno będzie warto odżałować te 10-15zł za możliwość zagrania w trybie każdy z każdym przez wiele godzin rozgrywki (nawet na 2 konsole będzie to dużo grania)

 

Klasycznie tabela zwycięstw i przegranych będzie utajniona (jak zawsze w przemyślu) coby cwaniaki nie oddawały zwycięstw kolegom :D

 

Rozgrywki będziemy robić w parach (chyba skoro to Tag) 2 vs 2 ale to się jeszcze ustali oczywiście.

 

Spróbujemy załatwić dla turniejowiczów jakiś pokarm, może jakaś pizzeria da się namówić na sponsoring? (pokombinujemy..)

 

Jak już wytargujemy gdzieś nie-za-drogie noclegi dam znać bo będzie trzeba pewnie porobić rezerwacje.

 

W każdym razie nudno nie będzie, z naszej ekipy z przemyśla będzie Grześ (prezes ten od Yoshiego) pewnie będzie Jaśku (cleaner, sarasheh ten od znienawidzonej Niny - o ile przestanie się na mnie obrażać :P) co do innych to nie wiem, może oderwiemy Juniora od Diablo 3 a Siwego od tartaku? :D

 

Nie powiem, chciałbym zobaczyć paru starych znajomych ale w sumie to nie wiem ilu z was wyjechało za granice a ile może sobie pozwolić na przyjazd?

 

Tak czy innaczej jest jeszcze 3 miesiące czasu coby dograć szczegóły.

 

Imprezę organizuje pub Zderzak reprezentowany przez Ola i pub Piwnica (piwa regionalne) reprezentowny przez znienawidzonego druida (hej Jaśku :D) czyli mnie ;)

 

Olo uważa że damy radę zdobyć TTT2 w dzień premiery i będziemy się starać, przeprowadzimy jeszcze dokładne rozeznanie i jeśli się okaże że jest szansa coby coś miało nie wypalić z premierą odpowiednio wcześniej damy znać i bezpiecznie przesuniemy termin ale mam nadzieję że do tego nie dojdzie. to czarny scenariusz.

 

No to Panowie i Panie piszcie co myślicie i czego oczekujecie ale bez szaleństw :D

Link to comment
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...