August 14, 201213 yr Witam! Jeśli ktoś posiada Nintendo Wii i podłączył ją do neta mniej niż miesiąc temu, to może wspólnie ze mną skorzystać z promocji Connection Ambassador w Wii Shopie. OCzywiście, żeby w ogóle korzystać z dobrodziejstw sklepu trzeba w konsoli zaznaczyć, że się mieszka w Wielkiej Brytanii czy gdzieś tam. Ja mam właśnie konto na Brytanię. Zasada jest taka - wymieniamy się numerami wii (które są w książce adresowej na konsoli) Osoba, której pomagam wchodzi na Wii Shop, klika zakładkę "Connection Ambassador" i wybiera "Person Who was Helped", wpisuje nr mojej konsoli, wypełnia ankietę itd. Potem ja u siebie wpisuję numer konsoli drugiej osoby jako ten, który pomógł. Obie strony dostają po 500 wii points, czyli 3,5funta. Za to można wziąć np. gry z NESa na Virtual Arcade. Jakby co, kontakt na priv. Choć domyślam się, że za dużo osób, które dopiero teraz kupiły wii tu nie zagląda:)
August 14, 201213 yr Osoba która została zaproszona przez Ambasadora po miesiącu sama nim zostaje. Jeżeli ambasador pomoże 20 innym graczom, może za darmo pobierać gry z NES, SNES itd.
August 14, 201213 yr Author Z tego co wyczytałem na stronie Nintendo to jest tak: Za każdą pomoc dostajesz 500 wii points, ale po tym jak pomożesz 20 osobom dalej możesz pomagać, ale już nie dostajesz punktów. A co do Ambasadora - nie trzeba czekać miesiąc. Od razu można, wiem z autopsji.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.