Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaniem stron


TeBe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z wyświetlaniem się niektórych stron (pojawia się sam tekst, bez żadnej grafiki). Do dziś problem dotyczył tylko i wyłącznie strony Pudelek.pl, także to olałem, bo strata mała. Jakiś kwadrans temu zrobiło mi się to samo z Trakt.tv,, a jej używam na co dzień. Mam Firefoxa z Adblockiem, ale problem chyba nie leży w przeglądarce, bo w IE jest to samo. Pogooglowałem trochę i robiłem tak jak kazali, czyli zaznaczyłem "wyłącz blokowanie tej strony" w opcjach Adblocka, wyczyściłem cookies itd. - nic nie pomaga. Na drugim laptopie wszystko wyświetla się ok, także to nie wina internetu. Reszta stron śmiga ok. Może użyłem jakiegoś skrótu klawiszowego?

Pomoże ktoś? Bo już nie wiem, co robić.

 

 

Edit:

Wcisnąłem ctrl+F5 na otwartej stronie w Firefoxie jak gdzieś napisali i na Trakt.tv pomogło! Co dziwne w IE też się automatycznie naprawiło. W przypadku Pudelka niestety zostało po staremu, nie wiem o co chodzi.

Edytowane przez TeBe
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 0
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.