Jump to content

Artystyczna prezentacj


szaden

Recommended Posts

mam problem. muszę przygotować na zaliczenie prezentację dotyczącą mojej osoby, która w jakiś super intrygujący i kreatywny sposób mnie przedstawi. może być wykonana w formie jednego dnia z mojego życia itp. główny problem polega na tym, że nie mam na to żadnego pomysłu, a babka, która prowadzi te zajęcia to jakaś naćpana artystka :confused: czy forumek może mi jakoś w tym pomóc? będę wdzięczny za każde porady, czy jakieś ciekawe inspiracje.

 

pozdro.

 

edit: prośba do jakiegoś moda, żeby dodał brakującą literkę w temacie :D

Edited by szaden
Link to comment

kusząca propozycja, ale babka na to nie pójdzie :D ona chce ciekawą formę, która ją zaskoczy. mają być zdjęcia, można wykorzystywać filmiki, w sumie nie ma żadnych ograniczeń. zastanawiałem się nad opowiedzeniem o sobie za pomocą internetowych memów albo filmów z yt.

Link to comment
Guest Oran

Wklej jej posty z forumaNp, że rano wstajesz, piszesz w co cie w zyciu napawa - ze np poranna kawa, a potem idziesz do hyde parku się pośmiać, i idzie taki szadenik między postami i opowiadasz historie jakąś o sobie.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.