Jump to content

Ridge Racer Driftopia


kasuro

Recommended Posts

Dzwonie do Sony właśnie....

 

 

są to beta testy więc możliwe że namco chwilowo zamknęło udostępnianie gry ze względu na dużą ilość osób testujących, Z początku gość nawet nie słyszał o niej, jak wspomniał zajmuje się tytułami RPG itp. ale obsługa miła. Są szanse że ponownie będzie można pograć, ale odpowiedź uzyskam po świętach.

 

Szkoda że tak słabo było o niej słychać.

Edited by TakeshiX
Link to comment

Miałem dostęp do Closed Bety tej gry i totalnie odradzam wam nawet myślenie o tym tytule - kompletna strata czasu.

Nie dość, że same założenia f2p są idiotyczne i chamskie, bo na start dostajemy pulę jakichśtam coinów, które wydajemy na KAŻDY start/restart wyścigu - o co naprawdę nietrudno, bo kasuje nam furę byle puknięcie czy złe wejście w zakręt. Punkciki się skonczyły, chcesz się dalej w ogóle "pościgać"? Płać pan. Free 2 play my ass.

Dlaczego "pościgać" w cudzysłowiu? Bo tu nawet nie ścigasz się z żywym przeciwnikiem (!). Na trasę wrzucany jesteś ty i GHOSTY (!!) innych graczy, które co gorsza przez cały czas mają swoje hitboksy (!!!) i jadą po z góry "zaprogramowanej" trasie (!!!!) nie reagując w żaden sposób na to co się na niej dzieje (!!!!!), przez co pierwszy zakręt to Destruction Derby, bo prawie każdy wchodzi w niego tak samo i każdy napierdala w innych, a kto zazwyczaj przegrywa? Gracz, bo najwyraźniej ghosty przeciwników mają dodatkowo "priorytet" nad tobą :D Już z tego powodu gra jest imo niegrywalna, bo nie dostarcza praktycznie żadnego funu, równie dobrze pojazdów przeciwników mogłoby wcale nie być, a my przynajmniej w spokoju masterowalibyśmy sobie czasy, a tak jest dodatkowe utrudnienie, bo trzeba ciągle uważać, by przypadkiem nie mieć jakiegokolwiek kontaktu z kimkolwiek, bo to zazwyczaj kończy się kraksą i jak to w f2p - wydawaniem coinów na głupi restart nie z naszej winy (b-bo ghościk akurat miał zaprogramowane że w tym miejscu się tu pojawia i siema, gg).

Ale to wszystko to naprawdę nic, bo najgorszy jest model jazdy; totalnie skaszaniony, nie przypomina ani klasycznych RR, ani RR7, ani nawet RR Unbounded, nie ma sensu porównywać go do żadnych innych arcade racerów na rynku (NFSy, S/S, Blur), jest tak zły, gorzej niż w najgorszych ścigałkach na PSX - ot, mydelniczka przemieszczająca się po lodowisku. Nic nie pomaga zmienianie tych wszelkich klas pojazdów, dodateczków i innych pierdół. Same trasy też są tak nudne, przypominają mi najgorsze trasy z Motorstorm Apocalypse z całymi tymi wybuchami, przejeżdżaniem przez budynki, bleh.

 

Naprawdę nie ma się czym jarać i na co czekać, na seria została już totalnie zarżnięta przez Namcocki.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...