Skocz do zawartości

Kupno Nintendo 3DS


Rekomendowane odpowiedzi

Hej! ;> 

Chciałabym zakupić konsolę Nintendo 3DS, ale to będzie moja druga konsola od Nintendo i nie wiem co z czym się je... (Pierwsza to gameboy) 

Gdzie najlepiej go kupić? Przez internet? Znacie jakąś zaufaną stronę? Bo nie chce czekać aż do 1 marca, bo wiem że wtedy będę czekała kolejny miesiąc na kupno konsoli. (Zapewne ciężko będzie ją dostać) 

Nintendo 3DS czy Nintendo 3DS XL? Słyszałam, że ten drugi model jest cięższy i po kilkugodzinnym graniu strasznie bolą ręce.To prawda? :D 

Czy jeżeli kupię konsolę w Niemczech to będzie działała ta cała blokada regionalna? Będę musiała kupować gry tylko z DE? :O I czy jeżeli kupię tam konsole to będę mogła zmienić język? (Wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewna i wolę zapytać.) 

Czy gry po 1 marca będą droższe czy tańsze?

Czy to możliwe, że przetłumaczą jakieś starsze tytuły na 3DS? 

 

 

Zapewne większość z tych pytań wydaje wam się głupia, ale wcześniej kupowałam tylko konsole od sony... 

Proszę o szybką pomoc. :) 

 

Pzdr. 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie temat nadaje się do przeniesienia, ale odpowiem tutaj.

 

Co do blokady to na tyle na ile się orientuję tyczy się ona regionów a nie poszczególnych krajów więc dopóki kupujesz konsolę w europie nie powinno być problemu. W temacie cen ciężko wyrokować bo nikt nie wie jak zachowa się nowy dystrybutor. W teorii powinna się poprawić przynajmniej dostępność sprzętu i oprogramowania. Co do sklepów i ofert nie jestem w stanie nic konkretnego polecić. Oba 3DSy kupowałem przez allegro, przy czym w obu przypadkach były to większe sklepy wystawiające się również na portalu aukcyjnym.

 

Co do wyboru wersji konsoli zwykłej bądź XL - trudna decyzja. Ogólnie XLka jest lepiej wykonana i sprawia dużo solidniejsze wrażenie, plus efekt 3d działa znacznie lepiej. Na zwykłym 3DSie komfortowe granie z włączonym trybem 3d jest praktycznie niemożliwe, chyba że konsolę przykleisz do biurka a na szyje założysz kołnierz ortopedyczny co by makówką nie ruszać ;-)

 

XL-ka jest za sporo większa i cięższa więc jako konsola przenośna którą zawsze chcesz mieć przy sobie sprawdza się już gorzej (chociaż co podkreślam z całą stanowczością z racji składanej obudowy i tak jest wygodniejsza w transporcie niż np PS Vita). Co do męczenia rąk w związku z wagą urządzenia nie mam zdania. Mnie osobiście się nie zdarzyło żebym z tytułu wagi urządzenia odczuwał jakiś dyskomfort. Niestety, na niekorzyść wersji XL przemawia znacznie wyższa cena. No i z racji większych wyświetlaczy na XLu dużo bardziej widoczne są piksele więc jak ktoś ma na tym punkcie skrzywienie - może trochę marudzić.

 

W każdym razie jeżeli cena nie jest dla Ciebie problemem (różnica między obiema wersjami to ok 200-250 zł) to bierz XLa. Ja długo obstawałem przy classic'u ale koniec końców w moje łapy wpadł XL i szczerze mówiąc chyba nie wróciłbym do mniejszej wersji. Tylko pamiętaj o ładowarce, bo Nintendo odwala kaszane i sprzedaje XLke bez ładowarki.

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...