Skocz do zawartości

Playstation 3 - migająca czerwona dioda


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

tak jak napisałem w temacie konsola po około 15 minutach gry zawiesza się, wyłącza i zaczyna migać czerwona dioda. Po naciśnięciu przycisku włączającego konsolę dioda przestaje migać i świeci się tak jak powinna na czerwono, po ponownym wciśnięciu konsola się uruchamia, a problem znów powtarza. Nie może to być na pewno nic związanego z napędem tak jak czytałem w intenecie, ponieważ podczas grania w grę z plusa zapisaną na dysku twardym problem również występuje. Osobiście zdaje mi się, że zużyła się pasta termochłodząca (czy jak to tam się nazywało) i konsola po tych 15 minutach przegrzewa się i system automatycznie się wyłącza. Jeżeli mam rację to gdzie można by było kupić taką pastę i ewentualnie znaleźć, jakiś poradnik jak to samemu zrobić lub gdzie można by było oddać konsolkę do serwisu na terenie warszawy ? Jakie są koszty naprawy ?

 

Konsola to playstation 3 fat 40gb z marca 2008 roku. Robiłem "czyszczenie" odpalając specjalny tryb w którym wentylator działan na maksymalnych obrotach przez pewien czas. Oprócz tego próbowałem czyszczenie suszarką (najpierw wyjmuje się dysk twardy, a potem suszarką przewiewa wnętrze przez szczeliny z tyłu). Nic nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...