Skocz do zawartości

PS3 - 5.1 karta dzwiekowa


yoshis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Chciałem z pierwszego zapytać zanim wypisze swoje wypociny ;)  czy znajduje sie ktoś na tym forum kto ma wiedze ( lub przerabiał temat ) odnosnie podłączenia konsoli ps3 lub xbox 360 do karty dziwiekowej ??? aby móc grac na konsoli z dzwiekiem 5.1 z glosnikow komputerowych ??

 

Tematy wiele razy poruszane na forach ale niestety widze ze temat dluugi i ciezki ( szczegolnie wiele poruszany na alnglojezycznych forach ) nigdzie nie znalazłem złotego środka

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

możesz podłączyć do PS4 kartę muzyczną na usb, ale o 5.1 raczej zapomnij.

Z takich bardzo budżetowych rozwiązań do audio 5.1, to może jakas karta muzyczna creative z wejściem optycznym? Było kilka modeli w przyzwoitych cenach. kiedys miałem creative extigy (powina kosztować do 150pln za uzywke na allegro). 

Odnośnik do komentarza

Dzieki za info.... ale ja juz posiadam karte dzwiekowa z wejsciem i wyjsciem optycznym, specjalnie pod to kupilem ( jak narazie to mam dzwiek 5.1 w xmb konsoli ps3 )

u mnie podlaczenie wyglada tak:
- Konsole ps3 podlaczam kablem optycznym z karta dzwiekową sound blaster recon3d / do karty dzwiekowej mam podlaczone glosniki creative t6100

- w ustawieniach konsoli-dzwieku wybrane jako optyczny z zaznaczonymi wszystkimi opcjami na 5.1

- w komputerze ustawione  na nasłuchiwanie itd....  po wlaczeniu konsoli glos chodzi tylko w xmb ale juz po wlaczeniu gry dzwiek zaczyna szumiec i trzeszczec ...

Wyczytalem na anglojezycznych stronach ze podtrzeba kodeka np ac3 filter z ustawieniem programu grap edit ale kompletnie nie wiem gdzie co i jak to poustawiać...
Stad poszukuje kogos kto juz podlaczal ps3 z karta dzwiekowa i glosnikami 5.1

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...