Skocz do zawartości

Połaczenie dwoch PS4 po LANie? mozliwe?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktos z Was probowal polaczyc dwie PS4 po LANie i grac w co-opa? Moj problem polega na ciaglych lagach. Doszlo do tego, ze mam juz dwa rozne internety w domu i obie konsole dzialaja na innym necie. Jedna po kablu z Orange, a druga po kablu z iPlusa (pierwsza siec ma NAT otwarty druga ograniczony). Poki co to najlepsze rozwiazanie, lecz po 3-4 h gry niemilosiernie tnie jednej lub drugiej osobie. Jesli obie konsole wepne w ta sama siec, nie da sie grac. Albo mnie wypisuje z PSN albo moja dziewczyne (czasami z czestotliwoscia 3 razy na 20 minut) przez co nie zalicza nam razem wykonanych questow; wyrzuca nas z czatu glosowego i po powrocie nie slyszymy sie wzajemnie, pomaga dopiero restart konsol (gramy w dwoch roznych pokojach). Split screen nas nie urzadza, w tym trybie gramy jak nooby. Wpadlem na pomysl by polaczyc konsole po LANie, bo skoro gra, ktora obecnie meczymy (Borderlands: Handsome Collection) posiada taka funkcje, to nie powinno byc zadnych przeszkod. O dziwo po podlaczeniu bezposrednim skrosowanym kablem konsole sie nie wdzia w grze. Napisalem w tej sprawie do Sony. Odpisali, ze zeby grac trzeba byc wpisanym do PSN i miec wykupione konto Plus. You dont' say! Tylko, ze ja nie chce grac online. Chce ominac te cholerne lagi i choc raz posiedziec te 6h przy grze z bananem na ryju a nie wiecznym wku..em, ze nie udalo mi sie zrevivowac mojej lubej bo biegne do niej dwa kroki w przod i piec do tylu. Wiem, ze wiecej gier posiada tryb LAN, np. Diablo III, moze ktos z Was probowal grac tam po LANie?

A moze macie jakis inny pomysl jak rozwiazac te sytuacje. Co moze byc powodem tego, ze tak ciezko nam pograc w jakakolwiek kooperacje?

Dodam tez, ze ten sam problem lagow mamy w innych grach, np. CoD: Ghosts w trybie ubijania kryptyd. Na PS4 nie mozemy dograc wspolnego meczu, przez co nie zalicza zdobytych zebow. Od roku probuje wbic 200 zebow na ostatni upgrade i ciagle kogos wyrzuca. Na PS3 dzialal zarowno LAN jaki i gra przez PSN (z tym, ze grajac np. klanowki nie moglem byc w tym samym lobby co moja dziewczyna), ale jakos nie moge przesiac sie z powrotem z PS4 do PS3... jeden odcien szarosci, az oczy bola.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...