Skocz do zawartości

Call of Duty®: Black Ops 3 | Beta


JaZzXBF

Rekomendowane odpowiedzi

Zbliża się koniec bety i dziwię się że nie ma tematu, ani opinii. Może ja zacznę.

Nie da się ukryć, że często bywały problemy z połączeniem, znalezieniem meczu, la'gi, a nawet kilka razy wydaje mi się że miałem opóźnienia bez widocznego lag'a. Bywały jednak lepsze chwile, kiedy połączenie było eleganckie, nie było żadnych opóźnień. Grało dużo polaków, co prawdopodobnie wiąże się z tym, że większość graczy miało wszystkie kreski (ping).

Co do samej gry, to steruję mi się bardziej intuicyjnie niż w AW. W poprzedniczce nie mogłem do końca wyczuć tych podwójnych skoków (choć pograłem co najmniej 20h), które dodawały speed'a dla postaci. Dawało to dużą przewagę po opanowaniu (strefowanie itp). Tutaj sterowanie ogarnąłem w kilka h. Bieganie po ścianach, podwójne skoki, PŁYWANIE... wszystko to bez utraty kontroli nad bronią, miód!

W becie mamy chyba trzy mapy. Bardzo mi się podobają. Mam już nawet swoją ulubioną. Mapy nie są zbyt duże i przekombinowane jak w dwóch ostatnich odsłonach seri.

Nie zdążyłem pograć wystarczająco długo żeby mieć pewność co do rozgrywki i czar jeszcze w każdej chwili może prysnąć, ale na razie jestem pozytywnie zaskoczony po ostatnich (IMO) porażkach jakimi były BO2, Ghosts i AW.

Jakie Wy macie wrażenia po becie? 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...