Skocz do zawartości

Problem z dektywacją/aktywacją PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

po ostatniej aktualizacji systemu PS3 nie mogę odpalić żadnej gry na ps3 ponieważ wyskakuje komunikat "To access this content, you must activate this system" - błąd 80029514.. Kiedy staram się aktywować system w dziale "account management" w "aktywacja systemu" mam błąd "This PS3 system could not be activated. Your account already has 2 PS3 systems activated for game content. To activate this PS3 system, you must deactivate another PS3 system.".

 

Jak mogę deaktywować inne PS3, skoro gram tylko na tej jednej konsoli? Z kolei na stronie https://account.sonyentertainmentnetwork.comw zakładce "Multimedia i urządzenia" mam informację, że "Niedawno deaktywowano urządzenia, więc wybrana funkcja jest obecnie niedostępna." Czy ktoś wie co w takim przypadku zrobić? W tym momencie nie mogę włączyć żadnej gry na PS3...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Albo z kimś dzieliłeś konto i ten ktoś Cie nieźle zrobił albo miałeś włam na konto (wątpię). Dezaktywację przez www można zrobić raz na 6 miesięcy.

Ja bym dzwonił na infolinie i mówił że ktoś mi włam zrobił i poprosił ich o dezaktywacje wszystkich aktywnych systemów.

Odnośnik do komentarza

Albo z kimś dzieliłeś konto i ten ktoś Cie nieźle zrobił albo miałeś włam na konto (wątpię). Dezaktywację przez www można zrobić raz na 6 miesięcy.

 

Ja bym dzwonił na infolinie i mówił że ktoś mi włam zrobił i poprosił ich o dezaktywacje wszystkich aktywnych systemów.

 

Z nikim nie dzieliłem konta, nikomu nie podawałem loginu i hasła. Też myślałem o włamaniu.. Jutro dzwonię na infolinię.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...