Jump to content

Internet poza granicami Polski - Play


Mlleko

Recommended Posts

Witam, za miesiąc spędzam wakacje na Wyspach Kanaryjskich, ale chciałbym mieć tam dostęp do internetu tylko po to, żeby wchodzić na google albo mapy i zaglądać gdzie warto iść. Jasne mogę sobie zapisać na kartce te miejsca, ale nie będę znał ich położenia. Jakieś dobre tanie wyjście z tej sytuacji?

Link to comment

Ja mam internet mobilny LTE w PLAY i nie używam go zagranicą bo cennik to jest dramat: 1Mb (tak jest, jeden megabajt) kosztuje 1zł.

 

Rozwiązanie darmowe, jezeli zależy ci tylko na nawigacji, to ściągnąć sobie HERE Maps i mapy offline dla miejsca docelowego. Ja tak używam i daje radę bez internetu.

 

Rozwiązaniem płatnym jest kupienie karty sim od lokalnego operatora z internetem mobilnym ale tu mogą być problemy. Pierwszy to taki, że kartę trzeba zarejestrować (w Niemczech np. nie zrobisz tego jak nie jesteś zameldowany, w Hiszpanii to nie wiem jak jest) a drugi to po prostu (pipi)owość ich usług, Hiszpania pod tym względem jest mocno zacofana ja już szczególnie pod kątem internetu mobilnego.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.