Jump to content

Głośniki a słuchawki w PC?


gekon

Recommended Posts

Po co taki temat? A no bo w sumie nie wiem gdzie zapytać.

 

To tak. Mam słuchawki na USB i mam głośniki. Wszystko podłączone do PC na Win10. No i bym chciał sobie móc zmieniać pomiędzy źródła dźwięku bez wytykania i odłączania kabli. Że jak chce pograć to klikam i mam słuchawki, a jak chce film to pyk i mam głośniki. No i niby w na pasku zadań, po prawej stronie jest ten głośniczek i mogę tam wybrać źródło dźwięku. Ale to klikania w uj, a jak chce przełączyć na głośniki w czasie gry to już w ogóle uj i kaplica. 

 

Mogę ustawić jakiś skrót klawiszowy, który pozwoli mi to zmieniać? Niby znalazłem program AudioSwitcher i działa OK, ale serio nie ma logiczniejszego, windowsoskiego rozwiązania? Tylko kolejne programy i tysiące ikon na pasku? 

 

 

 

A może jeszcze lepiej jakbym mógł po prostu zawsze mieć dźwięk na słuchawkach, a po włączeniu głośników, automatycznie mi się przełączało na głośniki. I oczywiście odwrotnie? Że jak wyłączę głośniki to dźwięk pójdzie na słuchawki? 

Edited by gekon
Link to comment

No w sumie nie, bo to poradnik jak wejść w ustawienia i sobie to przeklikać oraz poradnik jak zainstalować program, który już mam:) No ale masz plusa na zachętę. 

 

Najwidoczniej nie ma sensowniejszego rozwiązania a M$ to idioci. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.