Jump to content

Recommended Posts

https://naekranie.pl/aktualnosci/gwiezdne-wojny-czesc-ix-j-j-abrams-wyrezyseruje-2345181

 

Nie najlepiej wyglądają prace nad ostatnią częścią Star Wars. Najpierw Leia pokrzyżowała plany, cały ten epizod miał kręcić się ponoć wokół niej teraz Disney zwolnił reżysera i za kamerę wraca wuJJaszek Abrams - czy to dobrze? Niby EP7 był zrealizowany dobrze, kulał trochę scenariusz, ale poza tym reszta zrealizowana wzorowo. Oby pozostałe epizody nie były gorsze.

  • Downvote 1
Link to comment

jest dobrze

 

 

 

Chociaż wyobraźcie sobie, że was ciężko upośledzony brat ma marzenie, aby przebiec bieg gladiatora. Trenujecie z nim od miesiąca, mimo, że wiedzie, że ma najmniejszych szans. No ale warto spełniać marzenia. Nadchodzi dzień startu i wszyscy się z Was śmieją. Tutaj jednak nie chodzi o wygraną. Nie przejmujecie się niczym i upośledzony brat startuje. Oczywiście nie ma najmniejszych szans i jest ostatni. Jednak sytuacja jest tak dramatyczna a nasz ułomek tak zdeterminowany, że o historii robi się głośno. Nagle inni biegacze pomagają temu brat, niosą go, inni dają się wyprzedzić. Ci z samego początku stają przed metą i czekają, aż ten upośledzony, chory wasz braciszek w końcu przekroczy metę. Wyjątkowo wzruszająca scena. Ludzie to jednak mają dobre serca. Tak trzeba było postąpić. Wszyscy się cieszą, klaszczą i jest bardzo miło. Nawet zawodowi biegacze nie mówią, że to nieuczciwe, bo nie wypada. 

 

 

Podobnie jest z nową  trylogią. 

 

Żeby nie było, dla mnie TFA to film poza skalą i bardzo dobre SW. 

Edited by gekon
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.