Jump to content


Sign in to follow this  
_M_

2x45.info - najlepszy polski portal o piłce nożnej

Najlepszy serwis o piłce nożnej w necie to...  

8 members have voted

 1. 1. Najlepszy serwis o piłce nożnej w necie to..

  • ESPN
   0
  • Eurosport
   0
  • Kicker.de
   1
  • 90minut.pl
   4
  • polsatsport.pl
   0
  • 2x45.info
   0
  • marca.com
   0
  • lequipe.fr
   0
  • sportowefakty.pl
   0
  • weszlo.com
   3


Recommended Posts

Warto wspierać jakość zwłaszcza dzisiaj gdy mamy nacodzień coraz więcej styczności z miernotą i brakiem jakichkolwiek standardów dziennikarstwa. 

 

Polecam ten portal przede wszystkim na to że zjada największe kakę w polskim internecie - weszło - rzetelnością i skondensowaną do potrzeb internetu ilością znaków. Największy plus i to co wyróżnia 2x45.info spośród innych stron poświęconych piłce nożnej to przede wszystkim dobre, wyszperane z innych mediów (zazwyczaj sprawdzone!) newsy ze świata piłki oraz dobra chłodna ocena (bez dziecinnego krytykanctwa rodem z wzeszło) poszczególnych zawodników po danym meczu repry czy polskiego klubu w europejskich klubach. Bardzo dobre są również dłuższe wywiady z ciekawymi i często nieznanymi personami ze środowiska ale takie materiały pojawiają się już nieco rzadziej. Były jeszcze w 2016 kapitalne analizy poszczególnych zawodników którzy przybyli do polskich klubów ale to niestety podobno wypadło z serwisu. Ogółem świetny layout, dobra czytelność nawet na mniejszych odbiornikach typu tablet i dobra częstotliwość materiałów które jakością przebijają nawet te panów redaktorów z pilkanozna.pl. Czego można się spodziewać się w przyszłości po tej stronie? Chyba większego wsparcia dla naczelnego serwisu bo teraz to wygląda jakby było to ciągnięte przez kolejne dekady przez one man army a to nie wyjdzie nikomu na dobre w przyszłości ani dla redaktora ani dla jego odbiorców

Share this post


Link to post


A jest tam jakiś filtr żeby wyłączyć wszystko co związane z polskimi klubami?

Share this post


Link to post

trzeba by było popytać autora na profilu fejsikowym.

Share this post


Link to post

poczytaj kilka dni pod rząd i porównuj to z innymi serwisami. To chyba był pierwszy portal w którym krytykowano grę Linettego a nawet twierdzono, że to żadna nadzieja dla polskiej piłki.

Share this post


Link to post

no nie wiem. 2x45.info nie będzie całkiem zamknięte po odejściu Michalaka. Weszlo widzi co się dzieje (czyt. upada mit dobrego serwisu o piłce wśród januszy futbolu) i chwyta się czego może o czym sam Stanowski pisze.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.