Jump to content

AudioGame


Recommended Posts

Dzień dobry, cześć :) !

 

Temat powstał, aby poprosić Was wszystkich, Graczy, o pomoc i opinię w sprawie produktu, którego na razie nie ma, a pozostaje we wstępnej fazie koncepcyjnej, dla której Wasza opinia będzie najważniejsza. Chodzi mianowicie o grę - bardzo specyficzną i oryginalną w swoim założeniu. No to w skrócie:

 

1) gra pozbawiona warstwy graficznej

2) oparta jedynie o dźwięki

3) z kreacją bohatera, który podejmuje decyzje jedynie na podstawie poruszania się po rzeczywistości otaczających go dźwięków: skrzypienie podłogi, szum trawy i morza, strzały, wybuchy (głośniejsze bliżej, cichsze dalej), przesuwana po stole szklanka, uderzenie głową w niski strop, alarm, to i wiele innych, jednakże jedynie na słuch

4) na platformy mobilne oraz stacjonarne

 

To wszystko w kooperacji ze środowiskiem osób niewidomych, jednakże z przeznaczeniem zarówno dla nich, jak również dla osób szukających ukojenia dla oczu od ekranów i światła niebieskiego, w czasie podróży pociągiem lub samolotem, pragnących zanurzyć się w alternatywny, zbudowany z dźwięków świat. Co myślicie? Będę zobowiązany jeśli wspomożecie naszą pracę kreatywną z pomysłem i wypełnicie ankietę, do której link pozostawiam poniżej. Jeśli dojdzie do realizacji to każda Wasza opinia wpłynie na zbudowanie jeszcze ciekawszego, pełniejszego świata. Liczę, że Was zainteresuje. Ankieta zajmie Wam 5 minut, a Wasze zdanie będzie dla nas kamieniem milowym w pracy ;)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfb6-KPOx_SE-RNzG0zIeVIWpkgTHoGIjRX-PKXSokOtdIMiA/viewform?fbclid=IwAR0x--yFfw7eAkImCvNRkQSWkIPYA-5xrIEOPGzTVtx3m6Vcycr469_MK7w

Link to comment
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.