Jump to content

Recommended Posts

Siemka, mam problem z dostaniem się do systemu Xboxa tzn. na początku wszystko jest ok, logo Xboxa pojawia się ale potem jest pusty ekran, mogę jedynie przytrzymując przycisk home na padzie otworzyć opcje wyłączenia konsoli bądź kontrolera. Zastanawiałem się czy to może nie wina dysku ale jestem zielony w temacie także liczę na podpowiedzi. 

Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Podejrzewam jakiś problem ze zmianą rozdzielczości, sprawdziłeś inny kabel/wejście hdmi

 

"Jeśli w stacji dysków konsoli Xbox One znajduje się dysk, wyjmij go.

Naciśnij i przytrzymaj przez 10 sekund przycisk Xbox  na konsoli, aby wyłączyć konsolę.

Naciśnij i przytrzymaj przyciski Xbox  i Wysuwania, aż usłyszysz dźwięk włączania konsoli. Od razu usłyszysz jeden dźwięk, a po upływie 10 sekund usłyszysz drugi dźwięk. Przed drugim dźwiękiem zacznie świecić kontrolka zasilania. Nie przechodź dalej, zanim nie usłyszysz drugiego dźwięku.

Uwaga Jeśli masz konsolę Xbox One S All-Digital Edition, musisz nacisnąć i przytrzymać przycisk Xbox  oraz przycisk Wiązania, ponieważ Twoja konsola nie ma przycisku Wysuwania.

W każdym przypadku spowoduje to uruchomienie konsoli w trybie niskiej rozdzielczości (640 x 480). Aby zresetować to ustawienie, naciśnij przycisk Xbox  w celu otwarcia przewodnika. Wybierz kolejno pozycje System > Ustawienia > Wyświetlanie i dźwięk > Wyjście wideo, a następnie z listy rozwijanej Wyświetlacz wybierz odpowiednią rozdzielczość.

Jeśli musisz wykonywać te kroki przy każdym uruchomieniu, możesz zmienić wartość ustawienia Połączenie TV na HDMI, tak jak pokazano w kroku 3 w następnej sekcji pt. „Ekran jest pusty, a w Twojej konfiguracji jest używany odbiornik AVR”. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Jak dostosować ustawienia wyświetlania na konsoli Xbox One"

 

https://beta.support.xbox.com/help/hardware-network/display-sound/tv-or-monitor-screen-is-blank-while-connected

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.