Jump to content

Switch Top 5

Gregor var Emreis

Recommended Posts

Konsola jest już długo na rynku, coś tam już wyszło, więc może taki temat? Może w sumie pomóc nowym w temacie. Jedynym ograniczeniem jest to, że gra wyszła na Switcha :)

Mój top na tę chwilę wygląda:

1. Zelda: Breath of the Wild - to chyba najlepsza gra w jaką grałem kiedykolwiek. I w sumie chyba do następnej części nie zagram. Zalet jest tyle, że nie sposób wszystkich wymienić, z was tylko jedna: za mało fabuły

2. Wiedźmin 3 - a tu przeciwieństwo Zeldy. Gameplayowo jest tak sobie, ale fabuła, opowieść i postacie to miazga!

3. Ori and the Blind Forest - cudowny tytuł. Muzyka i grafika to sam szczyt pod względem designu, ale i gameplay bez problemu im dorównuje. Perełka!

4. Splatoon 2 - długo nie pograłem, ale to co pograłem sprawia, że myślę o gierce. I tylko to, że skończyło się już wsparcie sprawia, że nie mogę się przekonać do ponownego kupna

5. Super Mario Odyssey - no nie jest to ani SM64, ani obydwa Galaxy, ale z drugiej strony jest lepiej niż w Sunshine. Czyli jest super, ale bez przytupu

• Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.