April 4, 20233 yr Witam, jestem posiadaczem głośników 2.1 Logitech Z623 400W, czy ktoś z was zna jakiś serwis aby mógł je naprawić? Walnięta jest piankowe górne zawieszenie, wydzwaniałem po różnych serwisach ale nikt nie chcę się tego podjąć, bo prawdopodobnie jest problem z częściami zamiennymi. Czy ktoś z was może mi pomóc i powiedzieć jaka jest średnica górnego zawieszenia? Byłoby mi naprawdę miło. Z góry dziękuje.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.