Skocz do zawartości

retromaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Ostatnio będąc na wycieczce w Czechach zdobyłem okazyjnie SNESa. Jako że bardzo lubię Chrono Triggera to zamówiłem kartridż z polską wersją językową która przynajmniej w teorii ma współpracować z konsolą PAL. Pomyślałem jednak żeby pójść o krok dalej i "stworzyć" polskie wydanie gry. Zrobić pudełko, przetłumaczyć instrukcję i ogólnie "poudawać" że wydano gdzieś w połowie lat 90-tych tę grę nad Wisłą. Całość wrzuciłem na Githuba tak aby każdy zainteresowany mógł docelowo skorzystać z projektu. Link poniżej:

Github

 

Na ten moment stworzyłem na bazie brytyjskiego Secret of Evermore polską wersję opakowania na kartridż z przygodami Crono i spółki. Znalazłem też człowieka który zgodził się na przygotowanie go do "Produkcji" dodania spadów, łamania spadów, konwersji przestrzeni barwnych z RGB do CMYK.  Przetłumaczyłem "na surowo" instrukcję jak również stworzyłem projekt jej okładki. Jako jedyna jest ona "Niekoszerna" gdyż stwierdziłem że w poziomie rzecz się lepiej prezentuje. Co do tłumaczenia, na ten moment jest ono przed korektą, mogą więc zdarzyć się literówki oraz błędy interpunkcyjne. 

 

Poza przechwalaniem się chciałbym jednak poprosić o pomoc. Potrzebuje kogoś kto podjąłby się weryfikacji nazw własnych (chodzi mi o zgodność z tłumaczeniem mteamu). Poszukuję też człowieka ogarniającego programy do DTP (InDesign, Publisher czy Scribus) aby ładnie połamać teksty w instrukcji.  Oczywiście również jestem otwarty na wszelkie propozycje jak również chętnie odpowiem na wszelkie pytania dotyczące projektu.

Edytowane przez retromaniak
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...