Jump to content

Fable


Recommended Posts

Własnie gram w Fable. Mam z dwie godzinki, jestem 18 latkiem i w ogóle nice. ale trochę mnie martwi, czyta gra ma jakieś potem ciekawe zadania, niż odpędzenie robalów od zwykłych ludzi? ;/ Boję się, że przez cąłą grę chodzi się po Albionie spotyka człowieczka któremu albo możemy pomóc albo zabić... Będą bardziej złożone questy? Czy da się potem zmieniać swojej postaci wygląd?

Link to comment
  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Wyglad zmienia sie najbardziej w odniesieniu do charakteru bohatera. Jestes dobry, masz zloty pierscien wokol glowy i otacza cie poswiata. Mozesz tez wyladowac z rogami, trupio blada skora, czerwonymi oczami i masa much podazajacych za toba. Questy mimo ze proste to sa fajne, ogolnie gra przyjemna, z fajnym klimatem.

Link to comment

Przeszedłem to cudeńko, no może nie takie znowu cudeńko, ale kawał dobrej gry. Gierka powinna być dłuższa, wersje lost chapters przeszedłem w około 11 godzin. Już przymierzam się do ponownego przejścia tej gierki tylko że wtedy zrobię wszystko co sie da. Polecam gierkę, jak ktoś ma nie tak znowu starego kompa to może kupić wersję na PC (ja grałem w wersję xboxową).

Link to comment
  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.