Skocz do zawartości

Dlaczego tak kochamy taka muzyke ?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy post mnie rozwalił, stek stronniczych bzdur...

 

Dla mnie muzyka techno jest tym czyms co człowieka angazuje do biernej i czynej zabawy. To sie staje w pewnym momencie takim hobby. Człowiek wpada w taki klimat ze czyta wiele informacji na temat imprez , wykonawcow , histrorii i wszystkiego co jest z nia zwiazane. Przy okazji kształci sie , pogłębia swoja wiedze na temat muzyki , historii bo przeciez za kilka lat to bedzie juz historia a kto wie czy nie stanie sie czyms przełomowym na skale światowa ze tylko pozostanie muzyka techniczna.

 

Chyba obojetnie jakiego gatunku sluchasz, to sie nim interesujesz, logiczne nie? Pozostanie tylko muzyka elektroniczna? Teza godna latających świń.

 

Muzyka techniczna jest jak dla wszystkich fanow czyms cennym i dostarczajacym wielu wrazen i emocji.

 

Kazda muzyka jest dla swoich fanów interesująca, ba w każdym gatunku można znależć coś ciekawego dla siebie.

 

Idac na impreze spotyka sie wielu przyjaznych ludzi , ktorzy nie tak jak na imprezach w stylu HH czy Rockowych sa agresywni.Tam na tamtych imprezkach spozywa sie duzo alkoholu juz nie mowie o narkotykach, a wpołaczeniu z muzyka daje wybuchowa mieszanke (ja lubie sobie wypic przed imprezka wodka a na imprezce pare piwek, ale agresywnosc 0 biggrin.gif) . Tamta muzyka pobudza ich do buntu do agresji!!! Nasza muzyka jest w pewnym rodzaju afrodyzjakiem ktory prezchodza po naszym całym ciele doprowadza nas do swego rodzaju extasym ( ale podkreslam swego rodzaju extasy) Bawiac sie calymi godzinami na parkiecie wokol otacza cie grupa ludzi przyjaznie do ciebie nastawionych. Na imprezach techno nie spotkasz sie z jakas awantura w stylu ten kogos popchnol to trzeba mu (pipi)ac (jak to czesto bywa w trezorze). Tu jest przyjazn!!!! To jest muzyka laczaca ludzi w jednosc !!!! Warto jest jej słuchac i sie w nia wgłebiac !!!

 

Taaaaaaa na rockowo/metalowych gigach to sam szatan i zjadanie ludzi, a wszyscy sluchajacy rapu to jaracze zielska z wyzarta wieksza czescia mozgu. A na elektronice to sam spokoj, nikt nikomu nie zaje.bie. Zastanawiales sie dlaczego wszyscy sa tak radosni? Bo sa stadem koksów, którzy nawet nie wiedzą przy czym sie "bawią". Nie wszyscy oczywiście, ale spora część.

 

A teraz przejdzmy do uzywek bo jakby nie bylo to wszedzie sa one dostepne wiec tez sie trzeb ana ten temat wypowiedziec!!! Narkotyki na imprezach techno sa dostepne ale w taki sposob ze osoba chcac ćpać bedzie to robila ale Ci co nie chca nie robia tego.Przeciwienstwem jest styl Hip Hopowcow. Tu mi nikt nie powie ze tak nie jest --- wiekszosc ,przewaga wiekszosci słuchajaca tego rodzaju muzyki jest ćpunami palaca non stop marihuane lub potocznie jointy czy blanty

 

Większość, przewaga... lubisz generalizować, nie? Zresztą co masz do prochów, wszystko jest dla ludzi, ale ja nie o tym... Twoje ograniczenie wprawiło mnie w osłupienie, ale tak to jest jak się słucha holenderskiego popu hehehe icon_twisted.gif Tak wszyscy sluchacze rapu jaraja blanty, tak samo jak wszysscy elektronicy napierają siupe i tabsy. Bo trzeba bawić się do rana nie? Armin gra seta, chyba nie odpadniesz hahaha.gif

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 14
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Psyko coś mi się wydaje że za dużo pierogów na święta. Odgrzewać kotlety z przed tylu dni...

Nie musisz komentować wszystkiego, nie ma takiego obowiązku.

I zmień formę z zaczepno-wymądrzającej się na dyskusyjno-argumentacyjną, bo już mi się nie chce czytać tony nie-wiadomo-o-co-chodzi-postów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.