Skocz do zawartości

Shadow of Rome


Bonio

Rekomendowane odpowiedzi

NIedawno dopier ukonczylem tą gre, więc teraz napisze swoją opinie =]

 

Głownie chce napisac o tym jak wg końcówka gry jest zmaszczona. Chodzi mi o walki z bossow, ktore są za długie i nudne!

Mają za duzo pasków życia, przez co nie opłaca sie ryzykowac i probowac z nimi walczyc stosując combosy, ciagla wymiane cisow, gdyż tracimy za dużo energii.

 

W pewnym momencie gry musimy pokonać dwóch bossów pod rząd, nie mamy mozliwoasci zapisu gry miedzy walkami.... Po kilku normalnych probach, gdzie chcialem stosować bardziej efektowny styl gry, wkurzylem sie bo gralem moze efektowanie ale nie efektywnie.

Od tej pory cała moja walka z tymi i następnymi bossami to była tzw "bezpieczna tatyka"

 

Czyli, biegam w kółko, biegam biegam... czekam az boss wykona jakąś swoją kombinacje ruchów, i wtedy mamy mozliwosc zadania mu 1, moze dwóch ciosow i musimy znowu uciekac, bo inaczej boss nas złapie i stracimy DUzo energii. NIe musze mowic ze jest to strasznie czasochlonne, a nasz przeciwnik ma np 5 paaskow energii.

 

Wspomniana walka z 2 bossami podrząd zajeła mi 30 minut. 30 minut nudnego biegania w kołko. Z ostatnim było podobnie.

 

To jest to co mi sie bardo nie spodobało. Gdyby mieli mniej pasków energii, można by ryzykować dluższe combosy, ale tak to jest nie oplacalne.

 

Po za tym... gra jest niesamowita =]

 

Walki na arenie to mistrzostwo. Prawdziwa rzeżnia, gdzie latają odciete ręce, głowy, przeciwnikom odcinami nogi.

 

Cud, miód i orzeszki!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...