Skocz do zawartości

Akcesoria do DS'a


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

A gdzie kupiłeś te folie? Allegro? Jakiś polski sklep netowy? Zdecydowana większość folii "Hori" dostępnych w Polsce, to niestety podróbki (właściwie, ja nigdzie oryginalnych nie spotkałam u nas ;)), więc mogą się zużyć bardzo szybko. Oryginał powinien spokojnie wytrzymać ponad pół roku albo i dłużej solidnego użytkowania.

Edytowane przez Gosiek
Odnośnik do komentarza
A gdzie kupiłeś te folie? Allegro? Jakiś polski sklep netowy? Zdecydowana większość folii "Hori" dostępnych w Polsce, to niestety podróbki (właściwie, ja nigdzie oryginalnych nie spotkałam u nas :(), więc mogą się zużyć bardzo szybko. Oryginał powinien spokojnie wytrzymać ponad pół roku albo i dłużej solidnego użytkowania.

 

folie sa oryginalne,kupione na brytyjskim ebayu od goscia z Hong Kongu,poprostu odwalilem numer,bo przykleilem ja odwrotna strona :D mozecie mi dac tytul debila miesiaca,nie obraze sie :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kupilem takie cos do mojego DSLite:

 

 

eb5561en04.jpg

 

wszystko fajnie-pieknie,ale oslonka zupelnie nie trzyma sie wierzchniej czesci DS-a,tzn.gdy konsola jest zamknieta,to wyglada dobrze i spelnia swoja funkcje,ale gdy chce ja otworzyc,to najpierw musze otworzyc oslonke,a pozniej dopiero kalpke konsolki :( nie wiem czy to tak ma byc,czy moze wierzch obudowy jest niewystarczajaco przylegajacy do konsoli,ale ogolnie niespecjalnie zadowolony jestem z takiego rozwiazania....

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Ma ktoś jeszcze zwykłego DS'a? Wszystko na allegro jest do lite, a ja chce znaleźć jakiś pokrowiec do mojego DS'a... Jak ktoś zna jakiś sklep to prosze o zarzucenie linkiem :P

 

z góry thx

 

Ja mam Classica, pokrowce można dostać w Świat-Gier jeszcze. Ja z tamtąd mam.

 

 

możesz zarzucić linkiem? Bo nawet ciocia googole nic nie wie o takim sklepie :D

 

sry, już mam. Wystarczyło dopisać jeszcze kilka hasełek. :)

Edytowane przez Devil
Odnośnik do komentarza

Doszły dziś folie ochronne Hori. Nakleiłam chciałam pograć i... ekranik w ogóle nie reagował. Odkleiłam, przetarłam, znowu nakleiłam i dalej nic. Po paru próbach folie wylądowały w koszu na śmieci. Ekranik w sumie mam w bardzo dobrym stanie. Miał ktoś kiedyś taki problem?

 

Edit: Folie zamawiałam w sklepie Robson

Edytowane przez Ana
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Wszystkie wyglądają czerstwo, a za cenę ~22 zł polecić mogę jedynie to: http://allegro.pl/item413756988_czarny_pok...y_na_suwak.html

 

Jeżeli masz kasę i możliwość sprowadzenia, to bierz to: http://www.play-asia.com/paOS-13-71-b6-77-...2b5n-43-8s.html

 

Sam korzystałem z tego pokrowca, w prawdzie jest dedykowany do Lajta, aczkolwiek Classic powinien się tam zamieścić. Pamiętam, że było wystarczająco dużo miejsca w środku. Świetnie chronił, wyglądał super, było miejsce na gry.

Poszukaj jakiś recenzji w necie tego pokrowca, powinny być zdjęcia, to zobaczysz, czy wystarczy miejsca.

 

Znalazłem preview: http://www.cheapassgamer.com/forums/showthread.php?t=97295. Pamiętam, że był w miarę miękki i rozciągliwy, także Classic powinien dać się tam upchnąć.

cp05.jpg

Edytowane przez svonston
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.