Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 3: Subsistence


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Konami wybrało kasę zamiast graczy...

Jaką kasę? Utrzymywanie serwerów to chyba nie był aż tak ogromny koszt dla tej akurat firmy. Przecież co jak co, ale tryb online podniósłby atrakcyjność nadal sprzedawanej gry. Może tym sposobem chcieli przynęcić ludzi do nowego MGO? Tak czy owak idiotyzm, skoro pierwsze Diablo nie ukradło ciasteczka drugiemu.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to że wybrali kasę zamiast graczy gdyż:

1. Było wtedy MPO na PSP i otwarcie i chamsko zachęcali (!!!) do jego kupna zamykając servery MGO

2. Pojawił się odnośnik żeby wypatrywać MGO2 który ukarze się z MGS4 - problem w tym że debile z Konami opóźnili premierę i wszyscy czekali na nowe MGO 8 k...!!!!! miesięcy (gra miała wyjść zaraz na początku 2K8 a wyszła dokładnie w połowie 12 czerwca)i każdy się wtedy pytał po ch... było zamknięcie tych serwerów??!!??!!??!!

Były nawet prośby i błagania żeby ODPŁATNIE włączyli serwery a Konami się i tak na wszystkich wypięło!!!

Tak w skrócie przedstawiała się ta cała historia... Smutna ale prawdziwa - i ch... Konami w już nie powiem co...

Wyszli z założenia - chcesz MGO? Kup Portable Ops na PSP i czekaj na MGO na PS3 (które jest ch... warte IMO).

 

UP: A utrzymanie serverów - które i tak pod koniec chodziły gorzej niż źle (lagi, zwisy itp. na porządku dziennym) to tak naprawdę dla nich był pryszcz na d.... Toć to servery szachów od Konami na PSP były ponad 2 lata otwarte...!!!!! :catfight:

 

Sry za łacinke ale za każdym razem ostatnio jak słyszę słowo Konami to mi się nóż w kieszeni sam otwiera...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hmm... dziwne. Ja jak zaczynałem grać w MGS3: Subsistence to po prostu wziąłem New Game, poziom chyba hard i zaznaczyłem "I Like MGS3". Następnym razem, gdy uruchamiałem drugą płytę miałem już Secret Theater w menu. No ale chyba wiesz, że te save'y muszą być na jednej karcie pamięci? Tzn. plik systemowy i plik z pierwszej płyty.

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak uzyskac range Markhor?W necie jest napisane ze trzeba skompletowac wszystkie rodzaje jedzenia.Problem w tym ze kiedy przeszedlem gre to dostalem range Tsuchinoko(napewno zlapalem wszystkie,do pomocy mialem ten poradnik http://darthscreencapture.com/MGS3/markhor.html)

.Czy to przez to ze nie zjadlem tsuchinoko tylko zakonczylem z nim gre?Trzeba sprobowac kazdego rodzaju jedzenia?

Edytowane przez Wicked
Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam, to tak. Zresztą w MGS3 można dostać tylko jedną rangę, a te mają priorytety, tak że jak spełnisz kilka, to dostaniesz tą z najwyższym. W tym przypadku Tsushinoko.

O ile mnie pamięć nie myli.

 

Ok dzieki.Wczesniej myslalem ze mozna zdobyc wszystkie specjalne przedmioty naraz.Zmylil mnie pewien filmik na youtubie

Edytowane przez Wicked
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...