Skocz do zawartości

Nowości


Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje, że to literówka i to tak na prawdę necro

 

Nie literówka, ten Nero robił bit chociażby dla King Syze z Army Of The Pharaohs*, więc ta sama ekipa, a bicik nawet spoko. Poza tym z tego co czytałem Necro już nikomu swoich bitów nie daje, bo coś tam mu się nie podobało.

 

* http://www.youtube.com/watch?v=b2F7E4poGqM

Odnośnik do komentarza

Tecca jak zwykle miażdży bit swoim flow, do tego wokal Kaliko na refrenie, musi byc bomba. Kawałek pochodzi z nowego albumu z serii Collabos, chyba 'Welcome to Strangeland' ma się nazywac, tylko, że ja czekam na Kabosh i coś się doczekac nie mogę.

 

Z innej beczułki

 

http://www.youtube.com/watch?v=l_bOHODn4AQ&feature=feedf_feedlik

 

zaj.ebisty instrumental i całkiem ciekawy klip

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dlaczego Stoupe nie produkuje płyty:

 

Our new album “Violence Begets Violence” drops October 25th. Some of you have heard by now that this is the first Jedi Mind Tricks album we’ve made without Stoupe handling the production. Bottom line is at some point after making our last album, “A History of Violence,” Stoupe lost his passion for making hip-hop and wanted to try new things.

 

Through our career, we’ve always waited on him to get inspired to make a new album, but this time around we got tired of waiting out his creative drought. He tried to produce some things for this new album, but we could tell early on that his heart wasn’t in making JMT records anymore. He’s moved on as a producer to work in other genres with his sideprojects, Dutch and Vespertina, and we’ve moved on with a new crop of talented producers to make the hardcore hip-hop we’ve always been known for.

 

I nowy singiel + teledysk Łony:

 

O wiele lepszy niż pierwszy, polecam.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wszystko do nas wraca, Nie trać mnie, C.U.D, Przystań, Domino, Bóg jest muzyką, Spadam w górę, Gdzie ty byłaś, Nie poddawaj się, Kiedy opadnie kurz - takiego Bisza najbardziej lubię, czyli połowa płyty mi się za(pipi)iście podoba. Drugą aż tak się nie jaram, ale też jest bardzo dobra i pewnie się powoli będzie wkręcać, podobnie jak kiedyś "Raport z walki o wartość". Nic tylko katować, zero rozczarowania i trzeba będzie kupić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...