Skocz do zawartości

Nowości


Rekomendowane odpowiedzi

z rozim problem jest nastepujacy

KIEDY TY (pipi)A ZROZUMIESZ ZE RAP NIE POLEGA TYLKO NA SUPERMEGANOWOCZESNOSCI/ULTRA TECHNICZNYCH WERSACH/BYCIU SYNEM ZNANEGO RAPERA/BECE Z RAPU/UBIERANIU SIE W KOSZULKI Z KIESZONKA NA KLACIE

czlowieku wez wynos sie z internetu bo twoja "JAWIEMFSZYSKOI HEJTUJEM" postawa wku,rwia tylko ludzi. Tez nie slucham hemp gru, ale potrafie zrozumiec ich fenomen.

 

/// jeszcze jedna rzecz, JAK MYSLISZ KAMILQ, DLACZEGO WSZYSCY W KOLO CIE HEJTUJA?

nie (pipi)a dlatego, ze jestes 'wyjatkowy i wszyscy w internecie to chu,je', tylko dlatego ze jestes pie,rdolonym balwanem, wszystko co piszesz jest pisane w sposob lamerski, wprawiasz wszystkich w beke.

 

a teraz napisz, ze mam ból dupy, ze 'zawsze wszystko wiem najlepiej', zebym 'wypie,rdalal' albo jakas inna miernote zawistniku

nie widze innej riposty z twojej strony

Edytowane przez FARMEROS
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hemp Gru było dla mnie zawsze najniższym poziomem, jaki mógł reprezentować rap (HG to poziom Firmy, RPK itp.) i nigdy nie zrozumiem jak można się tym jarać. Po prostu mam dość wyczulony 'zmysł rapowy' i staram się słuchać czegoś bardziej ambitnego i nietypowego. Jaranie trawki i prawilniackie przekazy mnie nie rajcują.

 

I nie hejtuję (nienawidzę tego słowa) wszystkiego, tylko to, co w mojej opinii jest marne. Szkoda, że nie byłeś taki 'anty' przedtem, jak udawałeś (chyba?) kolegę.

Odnośnik do komentarza

tu byla dluga riposta ale przez przypadek kliknalem bakspejs i mi sie skasowalo

w kazdym razie, krotko

-nie ze Cie nie lubie, po prostu pierd,ole slabych (czek czek dys folołap)

Po prostu mam dość wyczulony 'zmysł rapowy' i staram się słuchać czegoś bardziej ambitnego i nietypowego. Jaranie trawki i prawilniackie przekazy mnie nie rajcują.

Jaranie trawki i prawilniackie przekazy podane w mily sposob, z jajem I EMOCJAMI to fajniejsza opcja niz przerost formy nad trescia. ZWASZKA

nie byłeś taki 'anty' przedtem, jak udawałeś (chyba?) kolegę.

patrz co napisalem pod myslnikiem

Rozi, rozroznijmy gadanie o (pipi)ach, zyciu i jakichs innych kocopolach z tym co ludzie pisza na forum PUBLICZNYM

chetnie nawet bym pogaworzyl, zapytal jak tam zyjesz i wogle bo nie mam problemu z tym

po prostu zalewa mnie pieronska ku,rwica (co rzadko sie zdarza w moim przypadku jesli chodzi o internet) jak widze twoje wynurzenia w internecie

rozumisz?

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

tu byla dluga riposta ale przez przypadek kliknalem bakspejs i mi sie skasowalo

w kazdym razie, krotko

-nie ze Cie nie lubie, po prostu pierd,ole slabych (czek czek dys folołap)

Po prostu mam dość wyczulony 'zmysł rapowy' i staram się słuchać czegoś bardziej ambitnego i nietypowego. Jaranie trawki i prawilniackie przekazy mnie nie rajcują.

Jaranie trawki i prawilniackie przekazy podane w mily sposob, z jajem I EMOCJAMI to fajniejsza opcja niz przerost formy nad trescia. ZWASZKA

nie byłeś taki 'anty' przedtem, jak udawałeś (chyba?) kolegę.

patrz co napisalem pod myslnikiem

Rozi, rozroznijmy gadanie o (pipi)ach, zyciu i jakichs innych kocopolach z tym co ludzie pisza na forum PUBLICZNYM

chetnie nawet bym pogaworzyl, zapytal jak tam zyjesz i wogle bo nie mam problemu z tym

po prostu zalewa mnie pieronska ku,rwica (co rzadko sie zdarza w moim przypadku jesli chodzi o internet) jak widze twoje wynurzenia w internecie

rozumisz?

pozwolę się wtrącić - przecież HG nie ma nic z rzeczy, które wymieniłeś. Bez hejtu, ale oni dukają do mikrofonu jak dzieci czytające tekst na głos w podstawówce, o emocjach nawet nie wspomnę, bo bilon nie wie nawet co to jest

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...