Skocz do zawartości

In Flames


Zaton.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nowa płyta ma wyjść tylko w europie a na trase prawdopodobnie jako "support' zabierają high on fire więc całkime możliwe, że szykuje się powtóreczka z listopada. tyle, że za stówke jak nie więcej xD

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

cała płyta jest do odsłuchu na majspejsie, właśnie przerzucam po trackach i nie bardzo zachęca to sięgnięcia po reszte. w środku twórczości mniej więcej mieli pare lepszych płyt, ale teraz to bezpłciowo jakoś brzmi, na "come clarity" tylko "crawl trough knives" mi jakoś zapadło w pamięć.

 

edit: chociaż nie, mnie po prosty melodic death już nie bardzo jara, jak ktoś lubi to powinna podejść. takie "i'm the highway" to całkiem całkiem pitu-pitu.

Edytowane przez tk
Odnośnik do komentarza

Przesłuchał mi się już in flames... Mają fajne motywy w swoich kawałkach ale są kapele które całe kawałki są fajne a nie tylko wybrane riffy etc... Wokal mi bardzo nie pasuje... raz sie wydziera, a potem takie "laaalalaaa" zarzuca... Sztampowo jadą, wszystkie ich kawałki są takie same, dla mnie nie mają jakiejś energii w sobie, nie niosą... Raczej płyta nadaje się do jakiegoś baru etc do piwa, żeby sobie posłuchać. Muzyka tło - tak najlepiej bym to określił... IMO podchodzi pod takie granie "dla wszystkich", żeby każdy coś tam niby z tego wysłuchał... Wiadomo coś do wszystkiego jest do niczego ;]

100zł za bilet... no comment

Odnośnik do komentarza
edit: chociaż nie, mnie po prosty melodic death już nie bardzo jara, jak ktoś lubi to powinna podejść.

Tylko, że In Flames od dekady grają jakiś syf, cięższy, melodyjniejszy rock/nu metal. Przynajmniej moim zdaniemn na taga melodeath nie zasługują. Niby pierwsze płyty to poziom, jedne z ważniejszych dla tej hybrydy co gothenburg metal się zwie, ale porównując In Flames w szczytowej formie do takiego Dark Tranquillity w spadkowej, to ci pierwsi muzycznie nie istnieją.

Melodyjnego death'a też już praktycznie nie słucham za największym wyjątkiem wspomnianego DT oraz AT THE GATES - te zespoły mają do zaoferowania coś, czego inne podobne nie posiadają i są po prostu dla mnie ciągle zaje.biste. Może jakiś mały renesans takiej muzyki w ogóle se kiedyś zafunduję, poprzypominam sobie jak grają CoB, Norther, Kalmah, Arch Enemy, In Flames nawet. Muszę mieć tylko pewność, że nie bede żałował. :waah:

Odnośnik do komentarza

CoB, Norther, Kalmah grają na jedno kopyto... Arch Enemy jest fajne szczególnie kobiecina na wokalu, podoba mi się, o in flames już mówiłem wyżej, a dark tranquality jest chyba dobrym przedstawicielem melodyjnego deathu... choć właściwie to patrząc się na niektóre kapele deathowe... jak vader, to hm.. ich ostanie występki w ogóle nie przypominają deathu.... imo najlepszym przykładem deathu (nie melodyjnego deathu) jest z płytki de profundis vadera kawałek silent empire :) to się nazywa intro:D hahahahaaha....

Wracając do tematu... są kapele co z latami nabierają smaku i są o niebo lepsze niż to co prezentowały na początku a inne na odwrót zupełnie... szkoda że te 2 są w większości... crap i tyle...

Odnośnik do komentarza
CoB, Norther, Kalmah grają na jedno kopyto...

W dodatku mają ultra chu.jowe teksty.

 

ostatnie arch enemy to dla mnie chu.jnia do kwadratu. nie wiem, może ja mam jakaś skrzywioną wizje gatunku.

Nie masz, po prostu od Wages Of Sin są chu.jowi. Nie rozumiem Rotten..., jak z kobieciną na wokalu ten zespół może Ci się podobać? Sam wyżej pisałeś Wiadomo coś do wszystkiego jest do niczego, a co AE teraz robi? Liże wszystkim du.pę. Z Angelą może podobają mi się jakieś 3 kawałki, reszta do pieca.

 

<- zobacz jak grali z kolesiem na wokalu; przecież ten kawałek ma ku.rwa riff jak Kreator o_O

KLIK <- zobacz jak grają teraz =) zwrotka-refren-zwrotka-refren-solówka-refren i do domu XD

 

tk, łap The Gallery od DT, na dobry początek. Porządne szwedzkie granie.

http://rs62.rapidshare.com/files/17874839/...iaPortal.ru.rar

 

pass: www.mediaportal.ru

Edytowane przez Royal
Odnośnik do komentarza

od DT to Damage Done płytka mi styka:)

Co do AE... podoba mi się właśnie z Angie na wokalu. Choć przyznam, że najnopwsza płyta nie jest jakaś super niosąca, ale oni dobrze technicznie grają. Imo Angela ma zaje głos i potrafi go używać<_< Dobrze wyćwiczona, aż mnie czasem ciary przechodzą jak widzę jak drze się ;)

Co do linków z jutube to racja, widać diametralnie różne kapele... Cóż...

Jednak z kobietą kawałki jak: "Dead Eyes See no Future", "Exist to Exit", "End of the Line", "Dehumanization" to są naprawdę ciorające kawałki. Co do tej nowej... to tak czy siak ich najgorsze kawałki miotą in flejmsa totalnie:P (żeby offtopa nie było)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...