Skocz do zawartości

Loveparade


Gość

czy uwazasz ze love parade jest najlesza techno impra?  

41 użytkowników zagłosowało

  1. 1. czy uwazasz ze love parade jest najlesza techno impra?

    • neine
      42
    • tiaaa
      17
    • nie mam zdania
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wlasnie. dlatego pytalem, bo chcialem sie upewnic, ze jestes jednym z tych co to lubia duzo glupot pie.rdo.lic, a tak naprawde nie maja pojecia o czym mowia. tak sie sklada, ze w 2004 roku (podajze), kiedy ja bylem na paradzie, byly drumandbassy. i to nie jakies pendulum pierdziulum, ale calkiem konkretne.

Odnośnik do komentarza

To moja pomylka. No ale caly klimat tego tekkno meetingu (z tego co w tv widzialem) to straszna wioska, muzyka mi nie odpowiada, no i do tego pelno debili z gwizdkami.

 

O z tka muzyka mi sie LP kojarzy:

 

 

ach te radzieckie sztunie :wub:

 

Na podstawie filmikow koso? Stary ale ja wogole nie trawie takiej muzyki i ci "artysci" interesuja mnie tak jak zeszloroczny snieg. To co mam pozytywnie oceniac cos, od czego stronie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No i co z tego ze byl? Jaka jaka czesc calosci muzycznej? Primo muzyka, ktora jest tam w WIEKSZOSCI mi nie odpowiada, nie odpowiada mi klimat tej imprezy, a ludzie ktorzy sie na niej bawia (nie wszyscy, zeby nie generalizowac) wzbudzaja moje zazenowanie.

Odnośnik do komentarza

Oj koso, z elektroniki to ja slucham tylko dnb, wiec reszta mnie nie interesuje. Eventy? Nie chce mi sie jezdzic, nie lubie imprez (oprocz domowek) doskonale slucha mi sie w domu na porzadnych glosnikach i podczas spacerkow dzieki odtwarzaczowi mp3. No nie usmiecha mi sie pedzic przez pol polski, jak moge otworzyc czteropaczek i sobie "delikatnego" Concorda posluchac. No.

Odnośnik do komentarza
Ale jakiej muzyki? :) Przecież na Love Parade jest wszystko, od house'u, przez trance, techno i minimale, po d'n'b. Nawet na łódzkiej Paradzie Wolności było w ch.uj d'n'b, a co dopiero w Berlinie.

 

Miłość kanapowych fanów d'n'b z forum widać po eventach - zdaje się że na Audioriver znów nikogo nie było :)

Łódzkie Paradki to było to! Fakt, że na mieście nie trafiałem na d'n'b (jeśli już to sporadycznie) za to główne eventy to był raj dla fana d'n'b i w przeciągu kilku lat przewinęła się tam cała czołówka scenki połamanych beat'ów. A i house'u się posłuchało bo taki milutki po plastelince... ;)

A Paradę w Berlinie widziałem raz i mi starczy. Wolę bardziej kameralne imprezki. Fakt, że odrzucali mnie także ludzie. Za dużo plastiku i dresiarstwa, ale fajni ludzie (IMO) też byli. No i muzyka różnorodna choć wszystkim kojarzy się tylko z techno.

No i generalizowanie, że Love Parade to tylko techno jest utopią. Są wszystkie gatunki tylko trzeba umieć znaleźć. No i na afterach leci maaaaasa d'n'b.

W sumie dla każdego coś dobrego. Odpowiednia ilość wiadomo czego (co kto lubi) i można się bawić przy wszystkim. Doznałem tego empirycznie więc wiem co piszę hehe. Teraz człowiek dziadzieje i tylko thcyną się dobija, choć czasem...

 

A z event'ami jest różnie. Jest urlop to jadę, nie ma to nie jadę, proste. No i wiek już taki, że są czasami ważniejsze wydatki. Życie.

Na żywca widziałem już wszystkich wielkich i ostatnio wolę jeździć na metalowe koncerty, ot tak mnie naszło.

No i w przyszłym roku wypada być na festiwalu z muzyką elektroniczną, bo nie byłem z 2-3 lata...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...