Skocz do zawartości

Tony Hawk’s Proving Ground


mishka

Rekomendowane odpowiedzi

tonego zakonczylem na czesci 4... skate wzialem w sklepie bo bylem z lekka wstawiony i mialem za duzo funciakow w portfelu na sobote... i to byla najlepsza decyzja w weekend... gierka masakra, zupelnie inny produkt ... LEPSZY (chociaz fanem Tonego bylem od dawien dawna...ba, sam smigalem na desce jakis czas temu - az tak sie wciagnalem w serie ze musialem sam sprobowac) trudniejszy itp itd...pozniej przeczytalem recke w ..czyms tam...ze niby podchodzi pod skate, ze na realizm kladzie itd.... k..wa - przez iles tam lat niegrania w serie, dorwalem nowa czesc i czulem sie "jak ryba w wodzie" ...realizm? kosmiczne kombosy nie maja konca...skoki na cholera wie ile metrow...panowie, nie tedy droga...przynajmniej od teraz....zawiedziony na maxa (ale i tak gram bo reszte gier skonczylem a nie chce mi sie przechodzic drugi raz :P )

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy w tym tonym mamy też takie konkurencje jak w tych starszych? Typu: zrób XXXX punktów, zbierz napis SKATE itp.? Czy mamy tak takie konkurencje jak w demku?

 

tzn ja skonczylem przygode z tonym na czesci 4, takze nie wiem jakie byly w kolejnych czterech...i wszystkich jeszcze w PG nie widzialem, ale jest np. nabij iles tam, zamiast SKATE masz np. LINE (musisz zgrindowac/zrobic graba itp iles tam obiektow w jednym kombosie), nadluzsze gridny, manuale, zrob jakis tam trick i przy okazji foto ....praktycznie kazde zadanie mozesz zrobic na 3 poziomach -amator, pro i sick

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Nie macie jakiegoś tutoriala do gry?,nawet angielskiego?

 

Mam trochę problemów, np. w Arcade - Bay Bridge-Tunnel nie wiem co zrobić w zadaniu "clear the walkway". Próbowałem już go przeskoczyć, preskoczyć z trick'iem, przejechać manualem, zacząć grind na rail'u na ścianie, przeskoczyć ten chodnik i znowu grindować na drugim rail'u, po drugiej stronie,, i nic z tego nie wychodzi...

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...