Skocz do zawartości

Need for Speed: Pro Street


gmeru

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie czy ktoś ma porównanie X360 i PS3 jeżeli chodzi o tą grę? Wolę grać na PS3 bo jest obsługa G25 ale mam wrażenie, że gra chodzi w mega niskiej rozdziałce (480p? ) bo tak daje po oczach, że szok! Na Xie jest okej, na pewno 720p. Nie mówię o animacji tylko o rozdziałce : / Mega atak pixeli jak się dalej patrzy.... ustawiłem w konsoli na 720p a inne wyłączyłem (w kilku grach to pomaga bo jest błąd programistów np. Vegas) ale tutaj lipa. Aż tak zwalili tą wersję? ; / czy jednak da się coś ustawić.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zakupiłem pełną wersję na allegro za nieco ponad stówkę i właśnie sobie gram na kierownicy (DFP). Nie jest źle. Jak się powyłącza wszystkie systemy kontroli trakcji i system zapobiegający blokowaniu kół podczas mocnego hamowania to jeździ się na prawdę przyjemnie. Można sobie driftować w każdym wyścigu jak się gra bez systemów kontroli. Takie trochę za ciężkie te fury się wydają ale IMO jest to najlepsza część NFS'a po HP.

Fajna muzyka, otoczka i genialne dźwięki aut oraz odgłosy zmiany biegów itp. Taka przyjemna gierka z braku laku. Można od czasu do czasu pograć żeby oderwać się od tych poważniejszych wyścigów.

Odnośnik do komentarza
Pisz jak wygląda online

 

Bardzo krotko grałem online. Ale to wystarczyło by dowiedzieć się iż wbicie się do rakingowego wyścigu się nie da bo tam ludzie nie grają. Natomiast Unranked Match od razu mi wyszukało i znalazło. Trafiałem na Race Day z 3 event'ami:

 

1/4 mili

1/2 mili

Grip (czyli najzwyczajniejszy wyścig)

 

Przed wejściem do lobby zapytało mnie o wybór aut do poszczególnych dyscyplin. Nie były to auta z mojego garaże a gotowe już fury. Zabieg ten miał na celu stworzyć wszystkim równe szanse. No i to się sprawdziło tyle że głupio trochę wygląda jak każdy jedzie dosłownie takim samym autem w takich samych barwach.

Sam wyścig bardzo przyjemny. Lagów nie miałem. Szybko się wszystko połączyło. Jest przejrzyście i przyjemnie. Otoczka imprezy w której uczestniczymy dodaje klimatu.

Na 1/2 i 1/4 mili jest słaby i dostałem bęcki. Ale podczas zwykłego wyścigu już się nie dałem i 2 razy pod rząd zająlem 1 miejsce.

Niestety ale inni gracze często ścinają itp. Nie ma żadnych kar za coś takiego więc jest to trochę denerwujące. Dlatego najlepiej grać na trasach ograniczonych betonowymi barierkami itp. Pocieszę Cię że wjechanie na trawę poważnie zwalnia i jeśli będzie jechał jak najbardziej optymalną trasą to przeciwnikom ścinanie za wiele nie da. Ja nie ściąłem ani jednego zakrętu i mimo że inni robili to notorycznie to nie udało im się ze mną wygrać.

Zdarza się że jakiś namolny koleżka wypchnie Cię poza trasę to wtedy najlepiej mieć nitro w zanadrzu i gdy wypadniemy to należy go użyć by szybko się wygrzebać.

 

Ogólnie gra jest przyjemna. Żaden to cud, żaden wypas graficzny czy coś w tym stylu. Fajny klimat imprezy z udziałem szybkich aut, świetna muza i genialne odgłosy samochodów. Na kierownicy gra mi się fajnie tyle że musiałem ze 100% użycia Force Feedback'a zmniejszyć na 70% bo po 30 minutach grania ręce bolą. Tym bardziej gdy mamy ręczną skrzynię biegów i często musimy prowadzić jedną ręką a to na 100% użyciu FF wymaga siły.

 

Z braku wyścigów na PS3, które obsługują ładnie kierownice kupiłem NFS'a i nie żałuję. Teraz na allegro można wyrwać tą grę na prawdę tanio więc nawet jak się komuś nie spodoba to dużo nie straci. Fajnie by było pościgać się z rodakami z headsetem na uchu.

 

PS. Grałem od godziny 15 do teraz i nawet 10% kariery nie zrobiłem. :( Nie jest źle.

Edytowane przez GMB
Odnośnik do komentarza

No to teraz dales mi do myslenia, bo w sumie juz od jakiegos czasu zastanawialem sie nad ProStreet'em i chyba sie skusze, a ze nie mialem okazji wczesniej zagrac, to mam jeszcze pytanie... Jak wyglada sprawa z animacja? Bo z tego co pisza inni, gra potrafi ostro chrupnac... Moze inaczej, czy animacja stoi na takim samym poziomie co w demku? Czy jest gorzej?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Co do animacji to jest taka jak w demku. Nie jest to szczyt płynności ale chrupnięć nie ma. Po prostu stała animacja na średnim poziomie. Dzisiaj natomiast parę razy (od 3 do 5 przez 4 godziny gry) gra mi tak na ułamek sekundy przystanęła. Coś ala COD4 podczas multi. Dziwne bo wczoraj grałem całe popołudnie i ani razu tak się nie zdarzyło. Ale ogólnie nie jest źle. Jak się wciągniesz w grę to nawet na to nie zwrócisz uwagi.

Bardzo mi się podoba sposób wykorzystania kierownicy przez tą grę. FF jest świetnie użyty w NFS:PS. Jak podrasujesz mocno tylno napędową furę to z powodzeniem wiele ostrych zakrętów lub nawrotów można brać bokiem driftując po dociśnięciu gazu. Przyjemnie się gra w tą część NFS'a. Poprzednie zupełnie mi nie podeszły a ta mi się podoba. Może to ze względu na trasy, które w dużej mierze są mocno techniczne i przypominają tory.

Po prostu trzeba do tej gry podejść bez żadnych wygórowanych oczekiwań. Myślę że za taką cenę jak na allegro (trzeba dobrze poszukać) gra będzie miło zabijać czas.

 

PS. Wczoraj wieczorem w mutli ciężko było grać. Zawsze na jeden wyścig przypadał jakiś lagger i psuł zabawę. No i zonki w stylu, jadę przed gościem mijam linię mety a tu okazuje się że on ma lepszy czas ode mnie. Na razie gram w karierę i multi omijam. Niech wydadzą jakąś łatkę. Ale na private match chętnie bym pograł z rodakami.

 

-------

 

Ja od tej gry ogłuchnę. Podkręcam sprzęt grający mocno żeby słyszeć dźwięki podrasowanych fur. Ponad 500 konna Supra brzmi świetnie. Opony też mają odpowiedni odgłos (mogliby w GT taki zapodać).

Edytowane przez GMB
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem Prostreet'a w piątek z nastawieniam na kolejne rozczarowanie ( niezbyt pochlebne recenzje innych graczy ).

Ku mojemu ogromnemu zdziwieniu gra jest ... świetna.

Jest w niej to wszystko czego oczekuję po konsolowych wyścigach :

- od groma samochodów ( licencjonowanych, a nie wymyślonych )

- możliwość dłubania w bebechach + tunel aerodynamiczny

- drag i drift !!!

- zniszczenia pojazdów

 

Podsumowując, za około 130 zł otrzymujemy solidny kawał ścigania.

Apeluję do osób które zasugerowały się opiniami innych i omijają ten tytuł szerokim łukiem.

Sprawdźcie tą grę, jak wam nie przypasuje to zawsze możecie ja przecież sprzedać :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No więc w końcu dorwałem się do nowego update i mam nowe autka, nowe turnieje, ale... Mam dostępne tylko dwa nowe auta(Seata Leona i Plymouth Road Runner'a) a podczas wyścigów widzę, że moi przeciwnicy(tylko w tych nowych turniejach) mają wiele innych nowych aut(np.:Lancia Delta, Honda NSX, Audi R8). Wie ktoś jak je odblokować? Dodam, że za auta dostępne nie musimy płacić, mamy je za 0 kredytów.

Odnośnik do komentarza

ja rowniez mam juz ten update, ale jedyne co mi doszlo to Leon i Road Runner, a nowych zawodow jakos nie widze :)

 

mam tez spory problem w karierze. otoz pozaliczalem wszystko co bylo do pozaliczania, zostal mi tylko Watanabe oraz cala droga do krola driftu, poza tym wszystko zdominowane. z Ryo poleglem na pierwszym drifcie, nie moge za nic go pokonac, a do turnieju Noise Bomb nie mam dostepu, poniewaz "To unlock this showdown - Break Record 8/10". Dobra, pobilem widocznie 8, a 2 pozostale ? o co tu chodzi ? bije w roznych wyscigach rekordy tras oraz rekordy calych zawodow i nic nie chce sie ruszyc, jak bylo 8 z 10 tak jest dalej. moze ktos wie, ktore konkretnie mam pobic albo co robic, bo cos czuje, ze z Ryo dam sobie dopiero rade wozem wygranym od krola driftu, bo sam sobie nie potrafie porzadnego skomponowac. z gory dzieki za pomoc.

Odnośnik do komentarza

Żeby odblokować Acura (nie Honda) NSX, czy Lexus'a IS, Audi RS 4 trzeba wpisać kod. Kod można kupić, albo poszukać sobie w internecie. Nie pytajcie mnie jaki jest, bo gdzieś go zgubiłem. Kilka postów wcześniej pisałem, że mogę go podać, ale nikt nie chciał.

Mercedesa SL, Audi R8 i coś tam można kupić na US PS Store.

Do driftu najlepsza jest Mazda RX7.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Czy pamiętacie jeszcze jak można zagrać z kimś z listy przyjaciół? A jeśli sam stworze race day to co mam zrobić, żeby dołączyli się inni gracze? Czy muszę im najpierw udostępnić race day poprzez zakładkę share? Jeśli traffic meter oznacza ilość graczy na serwerze to oznacza to, że już prawie nikt nie gra. Jedyny sposób to quick race i dołączenie się do pierwszego lepszego wyścigu. Nie chce wyjść na idiotę ale ten interface jest nieco zwalony. W żadnej innej grze nie ma takich problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...